Wpis z mikrobloga

Co jest darmowe


@tellet: YouTube z reklamami jest darmowe żeby twórcy dostawali hajs, nie rób z siebie idioty.

Kradnące co konkretnie? Jak włączę telewizor 5 minut później po reklamach, żeby oglądać film to też kradnę?


W telewizji nie masz możliwości zapłacenia za pozbycie się reklam, znowu robisz z siebie idiotę publicznie.
  • Odpowiedz
Jak poradzić sobie z przeniesieniem na zwykłego YT z przeglądarki? Da się to jakoś zmienić w ustawieniach na androidzie? Żeby z przeglądarki otwierał się YT Vanced?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barzini: Jeszcze do niedawna wyskakiwały 2x reklama 5 sekund, której nie można było ominąć. Teraz już 2x 7 sekund. Wiedziałem, że zaczną przesuwać granicę ale nie po kilku miesiącach. Za rok będą już normalne 2-5 minutowe reklamy, których za cholerę nie będzie można przeskoczyć. Sami się wykończą. Dno i 3 metry mułu. Oczywiście mowa na TV, na pc adbloki dają radę póki co

@ChadMessiah:
Nie czytałem poprzednich komentarzy
  • Odpowiedz
@Barzini: Z racji mieszkania w Azji czasem wbija mi VPN na Singapur, czasem na Tokio. Różnice między reklamami są ogromne pomiędzy tymi dwoma zakątkami. SG to w 90% jakieś pół amatorskie próby nakłonienia domorosłych rekinów biznesu na szkolenia z inwestycji na giełdzie. Cringe pełną gębą. Japonia za to, to jakieś totalnie odklejone reklamy żarcia niskiej typu przekąska do filmu. Filipiny to głównie środki wybielanie twarzy.
  • Odpowiedz