Wpis z mikrobloga

Niedługo znowu Święta, normalni ludzie będą spędzali je w gronie najbliższych i ze swoja różową.
Pomyślcie sobie o tym czasie kiedy to za oknem pada śnieg, jesteście w swoim mieszkaniu, obok was wasza ukochana, wróciliście ze Świątecznych zakupów, macie wolne, a w powietrzu unosi się zapach cynamonu, całe dnie i długie wieczory spędzacie razem, popijając gorącą czekoladę, oglądając seriale, przy czym co chwilę okazując sobie czułości.

- Teraz powróć do rzeczywistości, otwórz okno, poczuj te zimno i chłód, a wokół nie ma nikogo. Czuć na zewnątrz powoli ten klimat, którego nigdy nie zaznamy. Jedyne co ja czuję to samotność i świadomość, że to wszystko mnie omija, a lata lecą.

Pomijając Sylwester, tak samo jeszcze zimą będą nieszczęsne "walentynki", kiedy to jak co roku będziemy zbierać się na tagu, próbując jakoś stłamsić ten ból i niemoc. Niektórzy, będą próbowali zabijać ten czas grami, inni prześpią, a znowu jeszcze inni będą wylewać swoje żale i skończy się na tym, że wszyscy będziemy świadomi tego co dzieje się tamtego wieczoru i nocy w tych wszystkich domach i mieszkaniach, ale nasza niemoc i przegryw z różnych względów nie pozwoli nam zaznać żadnej z tego rodzaju bliskości. Zima to jeden z najgorszych okresów zaraz po lecie.

#przegryw
#depresja #samotnosc #blackpill #feels
Pobierz
źródło: comment_1637952198gFwrAjoxazCMLgcisPbddq.jpg
  • 19
jesteście w swoim mieszkaniu, obok was wasza ukochana, wróciliście ze Świątecznych zakupów, macie wolne, a w powietrzu unosi się zapach cynamonu, całe dnie i długie wieczory spędzacie razem, popijając gorącą czekoladę, oglądając seriale, przy czym co chwilę okazując sobie czułości


@DamianeX1X: Ale taki hollywoodzki wizerunek świąt czy życia innych ludzi dotyczy może jakiegoś 1% przypadków.
@DamianeX1X: ja #!$%@? no nastepny. Wy jestescie chorzy psychologicznie i macie jakies maniakalne potrzeby umartwiania sie. Tu https://www.wykop.pl/wpis/62024133/zbliza-sie-ten-cholerny-sylwester-czym-blizej-tym-/ jeden rano to samo pisal wezcie sie umowcie i se kurde siedzcie razem.
Jak mozna miesiac przed Wigilia czy jakims innym kurde "specjalnym" dniem siedziec i sie zamartwiac ze sie bedzie sam. Co to kurde da czy kurde chodzi o zbieranie punkcikow na portalu ze smiesznymi obrazkami. Jak wam kurcze przeszkadza byc sam
@DamianeX1X: Oj, tak. Byle do 2 stycznia. Sylwester zawsze jest dla mnie najgorszy, Święta też są trudnym czasem dla przegrywa.

Walentynki znoszę z tych trzech dni najlepiej. Może dlatego, że nie ma takiego "magicznego nastroju" dookoła wtedy. Nie dołuje mnie w ten dzień tak bardzo moja samotność, jak w Boże Narodzenie czy Sylwestra, kiedy to co chwilę w radiu i telewizji młócą "All i want for Christmas is you" i inne
@DamianeX1X: co wy macie przegrywy tą fiksacje z tym posiadaniem baby?! Jestem z kobietą, mieszkamy razem i czuję, że wykańcza mnie psychiczne - nic złego nie robi, ale chciałbym chodzić w samych gaciach wieczorem, pić piwo po pracy i zamawiać pizze o 1 w nocy, ale nie #!$%@? - bo nie zdrowo, bo brzuch ci rośnie, jesteś alkusem bo to już 3 raz w tym tygodniu pijesz piwo, ej chodźmy już