Wpis z mikrobloga

Wiecie, czego nam potrzeba, a czego zabrakło w tym sezonie?
KMaga w Red Bullu, obok Maxa.
Hamilton miałby już z 4 DNFy z powodu #!$%@? i tytuł zgarnięty.
Taka myśl mnie nagle naszła, zapraszam do dyskusji.
Nie lubiłem tego #!$%@? ale pasowałby na wingmana Verstappena. W sumie był też dość szybki.

#f1
Pobierz
źródło: comment_1637940793qBJ7JbLMvulzMtQoOmgfyo.jpg
  • 16
@snieznykoczkodan: Magnussen przez Red Bulla mógłby być poważnie rozważany maksymalnie w lipcu 2014, jak jeszcze robił dobre wrażenie w McLarenie. Początek miał baardzo obiecujący, ale potem im dalej w las, tym mniej dobrego pokazywał. To że nie wytarł podłogi Palmerem (a zrobił to nawet słynny ogur domniemany Nico Hulkenberg) podkreśla brak zdolności na topowy zespół.

Tutaj w sumie pokrywa się ze swoim ojcem - który też pokazywał ogromny potencjał, aby nigdy
@fordern: i to jest w sumie ciekawy aspekt - jak dobry był Kevin i jak dobrzy są inni kierowcy, na ile liczy się bolid, o czym widziałem, że dyskutujecie z @Raa_V. Być może gdyby trochę się odświeżył i nadrobił stracony czas w Haasie to KMag byłby w takim RB całkiem spoko. Nawet Perez potrafi zrobić 17 overtake'ów w RB. Danny Ric w Red Bullu też był wspaniałym prospectem, teraz już
@snieznykoczkodan: Właśnie ja nigdy jakoś nie mogłem w niego uwierzyć. Miałem podobnie z... Giovaniazim, serio. Myślałem, że to podobny charakter i kaliber tylko GIO nie w sensie zadziory na torze a raczej gościa co jest szybki, ma talent, ale coś w nim co chwile pęka. Magnusen miał odpały agresji (np to były chyba kwalifikacje monzy 2020 gdzie ewidentnie skręcił w rywala) a znowu Giov jakieś spadki koncentracji jak na spa 2020,
@Raa_V: mi się wydaje, że KMag był lepszy niż świadczą jego wyniki. Ne dostał żadnej szansy i kariera przeszła niezauważona. Może nie był generational talentem ale dobrym średniakiem w stylu Pereza mógł zostać w sprzyjających okolicznościach.
O Gio kompletnie nic nie potrafię powiedzieć, bardzo dziwny kierowca, naprawdę. Też go trochę szkoda. Za dużo w tym wszystkim polityki i zakulisowych działań, widzimy pewnie z 1/50 tego co ma miejsce. Dziwny sport do
@snieznykoczkodan Szczerze ciężko powiedzieć czy on i Groszek stali się tak strasznymi ogurami potem czy to wina HAASa który co roku wystawiał gorszy bolid. Bardziej pokazuje, że ciągle byli dobrzy bo kopią zeszłorocznej taczki Mick i Mazepin ledwo trzymają się toru
Wiecie, czego nam potrzeba, a czego zabrakło w tym sezonie?

KMaga w Red Bullu, obok Maxa.

Hamilton miałby już z 4 DNFy z powodu #!$%@? i tytuł zgarnięty.

@snieznykoczkodan: Wystarczyłoby raz. Jednokrotnie w prowadzącego Hamiltona wjechał Nico Hulkenberg, co zresztą jest mu wypominane do dzisiaj. To astronomiczne 'jeden' to i tak więcej 'udanych' ( ͡° ͜ʖ ͡°) ataków na Hamiltona niż wykonał Perez przez całą karierę (
@Referentdsniezgodnosci: nikt go nie żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przydałby się ktoś tak wredny w stawce, fajnie się ogląda klasyczne pojedynki bohater vs złoczyńca. Swoją renomą powodował, że kierowcy nie czuli się zbyt pewnie próbując go wyprzedzać. Podobnie działała kilka lat temu agresja Verstappena w pojedynkach z Rosbergiem, Sebem czy Kimim.

@Syskiev: Gdy Haas dawał radę w 2017 i 2018 to radzili sobie ok, początki