Wpis z mikrobloga

Sytuacja w służbie zdrowia od miesięcy dociera do dna. Letnie strajki zostały potraktowane chłodem i ignorancją zestrony rządu. Oczywiście, służbowe internetowe pieski kąsały medyków po kostkach wypisując prostackie hasełka, że lekarze są wiecznie nie nażarci kasy i nic się im nie należy.
Kiedyś było: niech jadą! Część pewnie posłuchała. This is fine!
Obecnie jest troszeczkę inaczej niż latem. Pandemia przespieszyła. This is fine!
Regularnie raz w tygodniu czytaliśmy o placówkach w których wszyscy ratownicy przekazali dyrekcji wypowiedzenia. This is fine!
Populistyczne hasełka od rządu- opiekują się najsłabszymi. Czy na tym to polega, że ignorują problem służby zdrowia narażając obywateli na realną utratę zdrowia i życia?
Dziś czytamy artykuł w którym SOR w Lublinie po prostu padł. To nie będzie jedyny. W komentarzach wykopki jak te kurczaki bez głów biegają i trzymają się za nieistniejące głowy w szoku.
Nikt nie słuchał, gdy medycy ostrzegali. Teraz będą konsekwencje. Dajecie się usypiać za 500+ i pseudo patriotyzm tego rządu, który zamiast o Was zadbać wydaje kasę na TVP i fundusze sprawiedliwości.
This is fine!
#neuropa #4konserwy #medycyna #sluzbazdrowia
Pobierz dioxyna - Sytuacja w służbie zdrowia od miesięcy dociera do dna. Letnie strajki zosta...
źródło: comment_1637933301uIdQdzySslAFmIrKZ2raPr.jpg
  • 42
Dziś czytamy artykuł w którym SOR w Lublinie po prostu padł.


@dioxyna: ja rozumiem strajkować i nie zgadzać się na warunki finansowe w pracy ale jak ktoś to realizuje wystawiając samemu sobie lewe L4 to #!$%@? mu w dupę, powinien każdego ZUS odwiedzić i kary #!$%@?ć. Niech złożą wypowiedzenia jak każdy inny pracownik w Polsce jak im praca nie pasuje a nie se idą na zwolnienie lekarskie.

Potwierdzamy, iż część pielęgniarek
ja rozumiem strajkować i nie zgadzać się na warunki finansowe w pracy ale jak ktoś to realizuje wystawiając samemu sobie lewe L4 to #!$%@? mu w dupę,


@Morf: Gdy masz dosyć i brakuje Ci sił i każdy zewsząd pluje Ci na buziaka a Ty pracujesz w pocie czoła to co byś zrobił? Jak strajk nie działa to chędożyć to i elo, są granice wytrzymałości po których każdy pęknie, oto one
Strajk w uczciwej formie nie zadziałał, był wręcz olany przez Niedzielskiego.


@dioxyna: No to niech się zwolnią a nie łamią prawo.

Gdy masz dosyć i brakuje Ci sił i każdy zewsząd pluje Ci na buziaka a Ty pracujesz w pocie czoła to co byś zrobił?


@Zuldzin: jak w pracy panują #!$%@? warunki to bym rzucił papierem i się zwolnił a nie łamał prawo. Tak robi każdy inny obywatel tego kraju
@Zuldzin: czyli jak słyszysz od lat o oszustwie to wszystko jest ok? To jest patologia. Tak samo jak policja co chodzi na lewe zwolnienia. Po co nam prawo skoro są tacy Janusze i je naginają. Pi co wpisywać okres wypowiedzenia w umowę jak taki Janusz weźmie l4? Popieranie patologi to też patologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popieranie patologi to też patologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@printf: Czyli wracając do kontekstu lekarzy i medyków to twierdzisz ,że mogą być opluwani i dyskryminowani a to ,że się zwalniają czy nawet biorą l4, że to patologia tylko w stronę lekarzy i medyków, zero jakichkolwiek refleksji aby naprawić wreszcie służbę zdrowia ? Tym bardziej ,że strajki nie pomogły to co tu zrobić jak nie kombinować
@Zuldzin oczywiście że nie. I pisowskie śmiecie pluły juz od strajku rezydentów. Pisiwcy najpierw nie dali hajsu na NFZ uprzednio szczując poprzez TVP na rezydentów i lekarzy a po tym wielce im bili brawo podczas pandemii. To jest kuriozalne co ten rząd wyprawia z tą grupą. Pomijam już fakt kretyńskich pomysłów by szkolić medyków w szkołach zawodowych. Co będzie następne zielarki beda wystawiać recepty. Mnie po prostu irytuje fakt ze ktoś nadużywa
Mnie po prostu irytuje fakt ze ktoś nadużywa swojej pozycji i wystawia sobie lewe zwolnienie. Każdy płatnik ZUS za to płaci. Żeby było jasne jak na moje to powinno się ścigać wszystkich tego typu oszustów. Od policji zaczynając


@printf: Kontrole z ZUSu nie są mitem i funkcjonują, więc to na własne ryzyko. Dziwne ,że mało się o tym mówi, biorąc pod uwagę ,że pandemia to właśnie okres żniw w tym temacie.
@Zuldzin no co z tego że ich rozumiem skoro prawo stanowi inaczej. I to prawo jest najważniejsze. Nie mozna sobie wybierać co będzie przestrzegane a co nie. Nie mogę powiedzieć że od dziś mam w dupie to że musze być trzeźwy prowadząc samochód. Jeśli jest okres wypowiedzenia to on działa w 2 strony i to jest właśnie takie cwaniactwo i januszerka. Co do kontroli nie mam pojęcia jak często sie zdarzają nigdy
@Zuldzin: no własnie tym bardziej należy społeczeństwo buduje sie od dołu. Zero kiedyś przeminie ale mentalność jak zaszczepisz w społeczeństwie to taka zostanie :/ Spróbuj zabrac 500+ to cie madki zlinczują.