Wpis z mikrobloga

Wyrzucili mnie na zdalne na najbliższy weekendowy zjazd, bo miałem kontakt z osobą zakażona #covid19 na ostatnim zjeździe. Nieobecność usprawiedliwiona, a przynajmniej takie info z dziekanatu dostałem w mailu. W związku z tym kumpel napisał do gościa od laborek z info o sytuacji. A ten odpisał mu że go to nie interesuje, nie ma jak i kiedy odrobić zajęć i że w takim razie mamy #!$%@? przedmiot i możemy go spróbować zaliczyć w przyszłym semestrze.
Kręcić małysza?

#politechnikalodzka #studbaza #studia
  • 13
@AryanWonderBoi: znaczy jak miałbym obstawiać to powiedziałbym, że jakiś wydział i kierunek na kampusie A bo tam dużo odklejonych prowadzących jest, ale z tego co kojarzę to chyba mało kierunków na kampusie A ma opcję studiów zaocznych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli to jakimś cudem WFTIMS to śmiało można walić do prodziekan do spraw studenckich i do WRSu, zrobią porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°
@AryanWonderBoi: Jak po rozmowie za tę nieobecność już ci nie grozi oblanie przedmiotu, to czasem lepiej nie ciągnąć dalej, bo możesz potem mieć "specjalne traktowanie" na zaliczeniu. Jeśli po tej interwencji nadal doktor chce was oblać lub potem będzie podskakiwał, to ciągnij inbę dalej. Tym bardziej, jeśli masz jakieś dowody w postaci maili, screenów itp.