Wpis z mikrobloga

  • 4
@co_za_roznica mi też mówią, że nie robię nic ciężkiego tylko prowadzę autobus. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak często człowieka łapie stres i musi nie raz sporo ryzykować by obcej osobie nie spadł włos z głowy.
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: Jak jeszcze mieszkałam z matką to ona myślała, że gram cały dzień na komputerze. I mnie #!$%@?ła i wyzywała, tak samo brat. Bo nie potrafili pojąć, że można pracować z domu, i że na komputerze można zrobić coś więcej niż gry i przeglądanie internetu.
Programistka here.
  • Odpowiedz
@Euphor: No może z tym przesadziłem. Ale nie ma co uogólniać. Spektrum zarobków jest różne. Najmniej zarabiałem ajko embedowiec, tyle co kasjerka na kasie albo nawet mniej. Jak przerzuciłem się na Javę to zacząłem zarabiać. A przecież jest masa różnych innych technologi w których słabo płacą, np php.
  • Odpowiedz
@co_za_roznica mok brat był pierwszy w rodzinie, który mógł pracować z domu. Na początku jak np. przyjechał odwiedzić rodziców na weekend i postanowił w piątek popracować już u nich to ojciec miał mega spina, że nie może iść np. pograbic liści o 11. Bo przecież hurr to jak w domu to masz prawie wolne
  • Odpowiedz