Wpis z mikrobloga

@EmcePomidor: To powinni #!$%@?ć od zaraz. Kto na to #!$%@? pozwala? Telewizor dzisiaj nowy kupuje się za 300 zł, do tego gówniana antena dvb-t za 50 i kilkanaście kanałów jest. #!$%@?ą mnie emeryci, ale zapłacili za to już dawno w abonamencie rtv a za pobyt w szpitalu w odprowadzonych składkach zdrowotnych.
Co za #!$%@? dyrektor szpitala pozwala to u siebie montować. Dramat #!$%@?, żeby nawet za telewizje gówno wartą leżąc pół
  • Odpowiedz
@EmcePomidor: Pewnie, że tak, dlatego mnie to #!$%@?, że na gówno idą pieniądze, krzyczą o ochronie życia, a jak jesteś stary to leżysz zasrany, nie umyty, głodny i jeszcze musisz wrzucić piątaka zeby #!$%@?ą propagandę obejrzeć. Ha tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rzeznia22: za piątaka to trzy godzinki xdddd

W ogóle ja sobie wyobrażam ludzi "ale bym obejrzał tv" "córuś oplać mi telewizję jak będziesz wychodzić, chociaż godzinkę" Albo jakieś kłótnie na sali kto płaci, masakra I upodlenie
  • Odpowiedz
@EmcePomidor: Różne przyzwyczajenia ludzie mają. Ja nie oglądam telewizji ponad 10 lat bo według mnie tam #!$%@? nocuje i tylko idioci gapią się w tv. Ale jednak dajmy dożyć starym cepom na ostatniej prostej w jakiejś godności i nie każmy im #!$%@? płacić jeszcze jałmużny za telewizję która nic nie kosztuje a to tylko wyzysk kasy i upodlenie.
  • Odpowiedz