Wpis z mikrobloga

@Dziubaster: chyba raczej nieświadomym użytkownikom, bo to jest bezsens. No chyba że tym jeździsz tylko po mieście i masz garaż z pociągniętym kablem. Tylko jeśli miasto i mozna sobie ładować w nocy to czemu nie elektryk? :). Pluginy to bardziej sposób dla producentów na normy niż sensowne rozwiązanie. Gratuluję decyzji o zakupie i żeby ci się dobrze jeździło. Powyżej wyraziłem swoje zdanie o tego typu napędzie. Jak dla mnie w dzisiejszym
@Porgam: no niby tak, ale wcześniej miałem już: Seata, Citroena, Peugeota, Lexusa, Hondę, Mercedesa, Audi i Audi, więc nie bardzo... ;)


@Dziubaster jak porównując z lexem?

Mi jakoś lexusy bardziej leżą, ale ja prosty chop ze wsi jestem, potrzebuję coś na autostrady, więc raczej jakieś 530d by pasowało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziubaster: nawet, bo soft jest sprawdzany nie tylko pod kątem nieautoryzowanych modyfikacji co i po parametrach roboczych. Na gwarancji (a tym bardziej z pakietami typu bri) nie polecam. Jak jest awaria osprzętu (np turbo) czy panewka zakręciła to pierwsza czynność to sprawdzanie czy był tuning
Za to polecę wymianę oleju co roku lub 12kkm - nie dość że silnik dłużej pożyje to w dodatku za więcej można go sprzedać.
@genocidegeneral: no albo ty mój

3-ka w G też ma moim zdaniem słaby ryj względem F

niemniej ten hejt do którego nawiązałeś to nawiązywał do G w 4-ce, ew. do wyższych serii, ale 3 w G ma w "w miarę" normalny ryj