Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@kogut_20: procederu startu twojej zazdrości xD mam to auto, boost na 300hp przy 40% aku jest na około minutę a 252hp są praktycznie cały czas bo mniejszy silnik jest ciągle ładowany i momentalnie uzyskuje 10%. 184hp da się osiągnąć chyba tylko jak non stop duszę na pełnej z 20 minut a to bez sensu bo to auto do tego nie jest stworzone. Mimo wszystko z xDrive objezdzasz na światłach nawet mocniejsze
@bruhh: nawet ci nie będę odpisywał składnie i mówił czym jeżdżę, bo nie ma to sensu XD ale zapewniam cię, że moc i moment jest kilka razy większy, niż w takim budżetowym bmw, miłego pałowania hybrydki przy obejżaniu pod światłami sebków w civicach, szkoda że jak staje koło was jakies lepsze auto to zostajecie daleko w tyle XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kogut_20: taaaak xD typowe pitolenie, pokaż czym jeździsz głąbie a nie tutaj cwaniakujesz. Ja też mam w arsenale mocniejsze auta ale nie będę jeździł autem weekendowym do roboty. Te idealne jest na błąkanie się z a do b przy czym ma wystarczająco mocy żeby zamknąć jape takim jak ty. Z resztą po wpisach wnioskuje że niedawno zdałeś prawko więc skończ.
@Dziubaster: portimao blau, wyposażenie individual czyli mieszanka tego co chciałem
@Dziubaster: żaden predator, pusty śmiech mnie bierze jak widzę takich #!$%@? w bmw czy innych lexusach XD kozacy do pierwszego zakrętu, potem ich elektronika prostuje, bo by #!$%@? w drzewo, a czasem nawet ta elektronika nie daje rady. żaden nigdy na torze nie był, nie wie jak się zachowuje auto, umieją tylko wystartować spod świateł, a na wykopie piszą o "objeżdżaniu daunów" (czyt. ludzi w autach, które mają technologie starsze o
Z resztą po wpisach wnioskuje że niedawno zdałeś prawko więc skończ

@bruhh: i w związku z tym w twoim mniemaniu mam gorsze auto od ciebie? jak to się łączy?

pokaż czym jeździsz głąbie

wiesz, że pisząc w ten sposób tym bardziej się nie dowiesz czym jeżdżę? XD
@kogut_20: Buahaha ale dzban z ciebie xD Myślisz, że komuś zaimponujesz takim #!$%@?? Laicy już cię wyśmiali, a teraz ja cię wyśmieję.

Nikogo nie interesuje, że byłeś na torze i co tam nie robiłeś. Na ulicach nie da się zbliżyć do takich osiągów, bo to nie jest właśnie tor i jazda na granicy jest debilizmem.

Najeżdżasz na kogoś kto ma mocne auto według dowolnych dowolnych standardów. Drogi to nie tor i
@kogut_20 Wystarczy chocby M240i, i już bemeczka z pic rel jest w tyle XD 5,8 do sety to mam w 245 konnym A6, które waży tyle co teściowa po bozym narodzeniu, więc akurat #!$%@? porównanie. Co do hybrydki, to całkiem fajne daily, jezdzilem przez 3 dni nowym Superbem w hybrydzie - fajnie się zbierał do 60kph, ale potem już było ciężko z 1.4TSI na pokładzie.