Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Przecież to nie jest konkurs fotograficzny i w ogóle to zdjęcie nie ma tego na celu. Wrzuciłem je symbolicznie z uwagi na dzień motorniczego i fakt, że Pani pomachała do zdjęcia. Zdjęcia specjalnie nie prostowałem do pionu, bo wtedy wyglądałoby zupełnie bez sensu. Nie wszystkie zdjęcia muszą być robione pod linijkę.

A takie teksty "nie takie znowu ekstra", pozwól ludziom, żeby sami decydowali co im się podoba. Tak samo, jak
Zdjęcia specjalnie nie prostowałem do pionu, bo wtedy wyglądałoby zupełnie bez sensu.


@mrsopelek: a co w takim wyprostowanym zdjęciu jest niby bez sensu? Na Twoim rzeczywiście wygląda jakby brał jakiś ostro wyprofilowany zakręt, albo miał się zaraz tradycyjnie wykoleić. Moim zdaniem wyprostowane wygląda znacznie lepiej.
geuze - > Zdjęcia specjalnie nie prostowałem do pionu, bo wtedy wyglądałoby zupełnie ...

źródło: comment_1637879263IH9zwF9LY81SWhiTZETTDs.jpg

Pobierz
@geuze: Nie podoba mi się. Wstawiam zdjęcia jak ja widzę, jak mi się podobają. Jeśli ktoś kupuje je w takiej wersji, to cieszę się. Jeśli komuś się nie podoba, to już trudno. Nie zarabiam na tym, żeby robić, jak klient chce.

Po prostu zrobiłem już w życiu tyle zdjęć, że nie muszę nikomu udowadniać, że umiem. I od czasu do czasu chce zrobić coś dla siebie. Fotografia jest przecież też sztuką.
Przecież to nie jest konkurs fotograficzny i w ogóle to zdjęcie nie ma tego na celu.


Skoro opublikowałeś tu zdjęcie, to musisz liczyć się również z krytyką.

Krytyka w fotografii pomaga poznać błędy, jakie się popełnia.

Fotografuję od 1985 roku, od szóstego roku życia. Popełniałem i popełniam jakieś błędy, ale najczęściej z pośpiechu. Najważniejsze jest to, żeby być tych błędów świadomym.

Pisanie "ekstra fota", itp, nie nauczy cię robić lepszych zdjęć.

Wrzuciłem