Wpis z mikrobloga

30 letni Mateusz powiedział, że jestem pierwszą dziewczyną (założyłem fejka), która mu normalnie odpisuje na badoo. Do tej pory albo go ignorowały albo odpisały kilka razy półsłówkami. Gdy przestałem odpisywać, to zaczął się jego monolog, który trwa już od kilku dni XD

#heheszki #blackpill #tinder #badoo #przegryw #logikaniebieskichpaskow
okrim - 30 letni Mateusz powiedział, że jestem pierwszą dziewczyną (założyłem fejka),...

źródło: comment_1637851673nejfoBgxRiySoauNa6vblR.jpg

Pobierz
  • 122
@okrim: Myślałem, że koleżanka przesadza jak mi kiedyś mówiła, że goście wypisują jej setki wiadomości w monologu jak przestała odpisywać kiedy napisali coś dziwnego, ale chyba jednak nie przesadzała patrząc na to ()
@konopiapolska: czemu tak agresywnie, prawda aż tak boli? podejście właśnie takie jak Twoje sprawia że niektórzy zaczynają nienawidzić kobiety. jak ktoś nigdy nie doznał takiego stanu rozdzierającego przygnębienia z powodu bycia totalnie olewanym przez płeć przeciwną to nigdy tego nie zrozumie i będzie popisywał się właśnie taką ignorancją jak Ty teraz
jak ktoś nigdy nie doznał takiego stanu rozdzierającego przygnębienia z powodu bycia totalnie olewanym przez płeć przeciwną to nigdy tego nie zrozumie i będzie popisywał się właśnie taką ignorancją jak Ty teraz


@woldysznator_te_osiemset: to nie ignorancja, bo mówię z własnego doświadczenia. Niech się typ pogodzi. Równowaga musi być zachowana, szczęścia i miłości nie wystarczy dla każdego
@konopiapolska: ale to nie jest zdziczenie tylko taki typ charakteru powiedzmy "beciakowy". Przecież normalny facet by nie spamił wiadomościami do dziewczyny kiedy ona go ignoruje xD Nie udało się to trudno ale to co pisze ten koleś to płaszczenie się i przepraszanie za nic a to już jest desperacja imo
@konopiapolska: ja nie bronię wykopków bo tu jest takie stężenie umysłowej i mentalnej patologii która nienawidzi kobiet za sam fakt bycia kobietą że to głowa mała, ale prawda jest taka że takie jak Ty swoją postawą dokładają do tego swoją cegiełkę, a Twoja odpowiedź jest tego najlepszym przykładem. syty głodnego nie zrozumie, to fakt że koleś jest #!$%@?, ale być może właśnie dlatego że każda tak samo jak Ty mówiła mu