Wpis z mikrobloga

(Najman oblewa wodą Stanowskiego)
Borek: Dobra, mamy telefon! Z kim rozmawiam?
Widz: Roman ze Złotoryja
Borek: Cześć, cześć. Witam serdecznie
Widz: Strach się tu odzywać, taka napięta atmosfera.
Borek: Nieee, niee. Na spokojnie no. Deszcz padał tylko
Najman: (Śmiech)
Widz: Ale nie no, dobra. Ja jestem trochę po stronie Team Najman i najpierw pomogę trochę Marcinowi. Rzeczywiście Stano to trochę taki też #!$%@? ananas jak na pizzy u Najmana. Eeee, uuu… Jezu, ale emocje. Że Stano to jest taki #!$%@? ananas z tym wchodzeniem w dupę Leśnemu czy Bońkowi, że tylko potrafi na Mioduskiego #!$%@?ć, że co to tam, z kim nie przegrali, ale jak Boniek odwala jakieś chore akcje, że próbuje tylko odwoływać mecze trzeciej, czwartej ligi czy coś, a to tutaj ekstraklasa i w ogóle ma grać, no to nawet słowem się nie zająknie, bo to jego kolega i za dwa dni sobie w ogóle, na Kanale Sportowym połowa osób bała odezwać, bo by im Boniek jebnął zakaz mówienia. To jest trochę tak Stano, że jesteś taki z tym hejtowaniem naprawdę #!$%@?… ludzie…
Borek: Ale…
Widz: Ludzie…
Borek: Możesz, mogę cię prosić? Żadnych słów takich? Ok?
Widz: Dobra.
Borek: Moja prośba. Możesz sobie mówić co chcesz, jeśli chodzi o argumentacja, twoje poglądy, ale bardzo bym prosił, jednak o czystość języka polskiego na antenie. Bardzo dziękuję jeśli mogę o to prosić.
Widz: Mhm. No dobra jasne.
Najman: No odnieść się.
Stanowski: Już?
Najman: Hejterze, odnieść się.
Stanowski: Już?
Widz: No możesz coś tam zakolaku powiedzieć.
Stanowski: Zachęcam do oglądania materiałów z Borkiem i Leśnodorskim na weszło com i sobie odnajdziesz wszystko. Zachęcam na przykład do… Eee… Do odczytania sprawozdania z meczu jak Legia awansowała do Ligi Mistrzów. Jak opisaliśmy ten awans do Ligi Mistrzów w czasie gdy właścicielem był Bogusław Leśnodorski. To chyba nie jest temat naszej rozmowy, ja tylko mam prośbę do ciebie Mateusz, żebyś nie polewał już naszemu gościowi, bo jest niestabilny.
Najman: Ale ten, co ja miałem powiedzieć. Ale też uważaj jak tam będziesz zaglądał na to weszło com, bo oni potrafią ludziom odpowiadać „#!$%@?” (Najman podnosi telefon i pokazuje screeny) także ten, mówimy o tym portalu. Zobacz.
Widz: No dobra. Ja mam jeszcze pytanie do pana Marcina. Hmm… Czy ma pan może jakiegoś przyjaciela yyy… z kręgu sportów walki?
Najman: Tak
Widz: A można znać imię i nazwisko?
Najman: Andrzej Gołota
Widz: Andrzej Gołota, no dobra. Mam takie pytanie. Andrzej Gołota ma żonę prawda?
Najman: Tak
Widz: Tak, a jakby pan zareagował, jakby pan się dowiedział, że Andrzej Gołota poleciał sobie do Tajlandii sam bez żony i tam podrywa jakieś dziewczyny, wymienia z nimi jakieś erotyczne zdjęcia? Coś w tym stylu.
Najman: Jeszcze raz, co co? Zamotałeś. Jeszcze raz. Widzisz ja już trochę boksowałem, jestem 23 lata w ringu. Troszeczkę wolniej wiesz. Troszeczkę wolniej. Jeszcze raz. Wytłumacz mi tą konfigurację.
Widz: Jakby pan zareagował, jakby pan się dowiedział, że Gołota leci sobie sam na wakacje do Tajlandii i podrywa tam dziewczyny, wymienia z nimi erotyczne zdjęcia. (Borek nerwowo popija wodę, Stanowski uśmiecha się pod nosem) Później się okazuje, że jakieś tam zdjęcia na twittera czy na instagrama wymykają się.
Najman: Słuchaj, wiem do kogo pijesz. Do mojego tutaj chyba kolegi dziennikarza.
Borek: Do mnie pijesz?!
Najman: (Śmiech)
Borek: Powiem ci. Pomyliłeś. Kolego. Pomyliłeś odwagę z odważnikiem. Pozdrawiam cię serdecznie.
(Do Najmana)To #!$%@? śmieszne było?
Najman: Niczym się nie przejmuj! Do przodu! Powiem ci jedno...
Borek: Ja się w ogóle nie przejmuję.
Najman: Wszyscy zazdrościli, takie kopyto pokazałeś!
#kanalsportowy #weszlo #heheszki #pdk
M.....r - (Najman oblewa wodą Stanowskiego)
Borek: Dobra, mamy telefon! Z kim rozmaw...

źródło: comment_16378257047JeZ19YHHto41S3Zeh2dAV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz