Wpis z mikrobloga

@AnonimowyGoj: @MisiuMisiu: sobie myślałem właśnie ze gdybym był na „gorze” to dałbym podwyżki teraz 5-10% bo obstawiam ze za pół roku będzie trzeba dać 20-30% każdemu żeby zatrzymać pracownika a tak tu wpadło 5% i jakby ktoś przyszedł za 2-3 miechy ze chce podwyżkę to by się mówiło przecież dostałeś kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co kilka miechow podwyżka? No Areczku Ty tu tylko dla kasy
@Heady1991: aaa no to ja można powiedzieć, że w korpo, bo niby produkcja, a w Polsce zatrudnienione około 12tys osób, a na świecie pewnie ponad 400tys.
Małe firmy tez mają swoje plusy, jak będzie się rozwijać to masz szanse na lepsze stanowisko. Dwóch znajomych startowało u gościa i robili w 5 osob przez dwa lata, teraz firma zatrudnia juz 70 osob, a oni sa liderami zmian, wiec spoko fucha.
@AnonimowyGoj: @MisiuMisiu: sobie myślałem właśnie ze gdybym był na „gorze” to dałbym podwyżki teraz 5-10% bo obstawiam ze za pół roku będzie trzeba dać 20-30% każdemu żeby zatrzymać pracownika a tak tu wpadło 5% i jakby ktoś przyszedł za 2-3 miechy ze chce podwyżkę to by się mówiło przecież dostałeś kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co kilka miechow podwyżka? No Areczku Ty tu tylko dla kasy