Wpis z mikrobloga

@Mietek_02: a co jeśli nalejesz brudnej benzyny?
zresztą gówniarzu już widzę jak w polsce za 1000 Euro kupujesz Honde która legalnie przechodzi przegląd. Pewnie jakiś Oskar ci naściemnia ze on to tyle szukał niezgnitej Hondziny, a potem się okaże ze albo było drutowane przez jakiegoś handlarza albo tobie zgnije bo nie poradzisz sobie z utrzymaniem wrażliwej blachy w trudnych polskich warunkach. Za 5k PLN to bierze się to co nudne tanie
@Mietek_02: polecam peugeota, ze względu na dostępność 106 lub 206( sam mam 306, ale tego już nie dostaniesz). Belką sie nie martw, dzieje sie to rzadko o ile nie przekraczasz dopuszczalnej masy pojazdu, nie częściej niż co 10 lat. Konstrukcje z serii TU są pancerne sam mam 1.6 i teraz przy 600k przebiegu poszła uszczelka. Ja za swojego ze skórzanymi siedzeniami, elektrycznymi lusterkami, szybami i szyberdachem dałem 2k, powodzenia ze znalezieniem
@Mietek_02: Kupowałem w tym roku swoje pierwsze auto w życiu(o czym zresztą pisałem tutaj) i padło na Twoją drugą opcję.
Z tym że ja brałem bez gazu. Jak masz jakieś pytania konkretniejsze to wal, na to czy wyrwiesz do 4k? Jak będziesz cierpliwy to na luzie.
@Strigiformesman: Czyli z wymianą tysiąc. Mieć a nie mieć… zawias z przodu tez. Ie jest jakiś super wytrzymały, szczególnie wahacze. Moim ulubionym elementem tego samochodu są jednak felgi aluminiowe, które trzeba wyważać na specjalnej peugeotowej maszynie bo otwór centrujący nie jest na wylot i mało który wulkanizator ma taką przystawkę.
Znam ten samochód zbyt dobrze ten go polecić.
@77023: Problem w tym ze były tez felgi bez otworu. Nazywa się to felga nieprzelotowa…
Pierwszy kontakt z tym chłamem miałem jak próbowałem wyważyć te koła po zmianie opon… jakie było moje zdziwienie ze nie ma otworu na wylot.
@SynuZMagazynu: Może nie od razu się zakochiwać ale to porządny samochód. Miałem w tym samym czasie Passata b5, golfa 4 i Octavię 1. Wszystkie z 1998 roku. Skoda jednak była najfajniejsza, twarde i wygodne fotele, wielki bagażnik. No i zielone podświetlenie kokpitu/ dużo przyjemniejsze niż te rażące w oczy niebieskie z VW…
Aż żałuje ze nie kupiłem takiej samej tylko 1.8 t w wersji RS tylko Lagunę 3…
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Mietek_02: znajomy 8-9 lat miał takie Volvo V40, 2000 czy 2001 rocznik, tylko 1.9 TDI, 115 KM. Sprzedana niecały rok temu, mimo wieku rdzy praktycznie nie było, pod tym względem bardzo dobrze. I mechanicznie też fajne autko