Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Do czego można porównać serial "Supernatural"? Chciałabym zacząć coś nowego i skłaniam się właśnie ku temu tytułowi, ale nie wiem, czego się spodziewać. To jest bardziej jak "Pamiętniki wampirów", "Czarodziejki" czy "Paranormal Activity"? #pytanie #seriale
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Supernatural to Supernatural, jeszcze zależy, który sezon :D Ale na pewno nie jest jak Pamiętniki, romanse i wampiry to nie jest główny wątek ;) Tez bym porównała jeśli już to do PA, ale też nie do końca... jest akcja, przystojni faceci, trochę paranormalnych spraw czy potworów, humor... ja polecam, mnie się podobało.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: troche taki paranormal activity, ale nie typowo horrorowy charakter. Rozbijaja sie po stanach walczac z duchami, stworami innymi takimi.

Zaczynaj, to moze jeszcze uda Ci sie poczekac na ktorys odcinek z 9 sezonu. :p
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: Trudno porównać. Pierwszy sezon wygląda mniej więcej tak: jeden odcinek, jeden potwór/sprawa. Dopiero od drugiego sezonu pojawia się ogólna fabuła, która jest ciągnięta do końca 5 sezonu. Tu serial miał się zakończyć, ale przez popularność jest ciągnięty dalej.

Od 6 sezonu co rok jest zmieniana główna fabuła choć część bohaterów jest ta sama i niektóre motywy się powtarzają.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: W pewnym momencie zaczynają się tam w scenariuszu niezłe jazdy natury teologiczno-moralnej. Z jednej strony horror, z drugiej strony, niektóre odcinki robione wg. idei "american dream". Jakby oderwane od serii. Serial szczególnie pomocny, gdy ktoś chce uwolnić się w pewnym stopniu od narzuconej religii. Generalnie ujdzie.
  • Odpowiedz