Wpis z mikrobloga

@ElectroNICK ale ja nie mówię do ciebie, tylko odnośnie tych komentarzy "zmień żonę", "a co z ekologią", "a po co, a na co" itp. ( ͡º ͜ʖ͡º). Ludzie co chwilę na Mirko chwalą się nowym rowerem, autem itp. najwyraźniej tylko sprzęt AGD mają w pogardzie XD
  • Odpowiedz
@Kressska: Też tego nie rozumiem xD jak chcę coś kupić, to to kupuję i ogarniam dostawę. Pytać się faceta o pozwolenie? xD chyba wtedy, jak się jest zależną finansowo ;)
  • Odpowiedz
@kowcio11: One serio się chwala nowa pralka ?? Kiedyś słyszałem jaka jedna babka się chwaliła nowym thermomixem. Jak zapytałem jak działa to wifi w tym urządzeniu dowiedziałem się ze chodzi o thermomixa z Lidka :)
  • Odpowiedz
@smokingcat: z mojego doświadczenia wyniki, że kobieta to się będzie chwalić nawet #!$%@? 20 letnim samochodem i uważać że ma najlepszy sprzęt niemiec płakał i etc, facet weźmie to na klatę, kobiety jakoś nie potrafią, pewnie kwestia hipergamii i tym, że trzeba być lepszą choćby skały srały.
KIedyś zapytałem znajomą " koleżanki zazdroszczą ? " Jej wyraz Twarzy to było czyste szczęście :)
  • Odpowiedz
@Kressska: Mam wrażenie że większość obecnych związków nie polega na wzajemnym zrozumieniu, tylko na ciągłej rywalizacji o to kto częściej postawi na swoim. Do tego ludzie boją się samotności, wiążą się z byle kim i potem odkrywają że są niedopasowani a życie razem to codzienna walka o jakieś pierdoły xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zirytowana_plaszczka: w ogóle niektóre związki (i to często już małżeństwa) mnie przerażają. Jak czasami kobiety w pracy mówią z pogardą o mężu, albo po prostu ktoś jest pod pantoflem drugiej osoby, zamiast się dogadywać ze sobą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElectroNICK: A weź z ciekawości porównaj zużycie energii w skali roku swojej i takiej jaką możesz teraz kupić. Bo może wyjść na to, że to pozorna oszczędność.
  • Odpowiedz