Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kressska: poziom tej żenady jest nie do uratowania, wiadomo, że jak się w gówno wdepnie, to nie ma siły, coś się przyklei.

I nie chodziło mi o kupowanie pralki, tylko o to, że krowa co dużo ryczy, mało mleka daje, także wiesz, swoje wiemy...
  • Odpowiedz
@c43amg: Cóż, współczuję takich wyborów, ja tego nie doświadczyłem, zwyczajnie mam kobietę, która potrafi na siebie zarobić i nie jest materialistką, ba mimo, że mieszkanie jest całe jej, robimy zrzutę po równo na życie, więc nie wrzucajcie wszystkich kobiet do jednego kosza :)
  • Odpowiedz
no najlepiej wywalić działający sprzęt i kupić nowy, bo tak bez żadnego argumentu echhh a gdzie ekologia oszczędność, dbanie o planetę. Tylko poużywać, wywalić i kupić nowe zeby się innym pochwalić


@Positano1: Znamy historię tylko ze strony OPa, więc pohamowałabym się z opiniami, że jego dziewczyna nie ma żadnych argumentów...
Sama kupiłam nową pralkę dopiero jak stara się zepsuła, bo szkoda było mi wywalać jeszcze działający sprzęt, jednak ucieszyłam się, kiedy stara się zepsuła i nadal się cieszę, że mamy nową...

Używając dokładnie tych samych proszków w nowej pralce nie ma żadnych plam, a wcześniej bardzo często na czarnych ubraniach były białe plamy z proszku, co jest niesamowicie #!$%@?ące, bo nie po to pierzesz, by ciuchy były brudne... ( ͡
  • Odpowiedz
@Trusky92: nie wiem nigdy nie oczekiwałem że za cokolwiek mi zwróci czy na coś się złoży.Jak dla mnie może leżeć i pachnieć, pracować nie musi.Ale ja starej daty jestem.
  • Odpowiedz
ale ta pralka chodzi i o dobrze. Jedynie to jak jest napakowana to troszkę nią mota ale to w każdej tak jest. I po co mam wydawać 2k PLN jak mogę wymienić duperele za 100pln.


@ElectroNICK:

napisze tak: skoro ta pralka ma 15 lat, to ok, wymieniasz najpierw duperele za 100 zeta, pozniej kolejna (bo to tez stowka) a przeciez ta 15 letnia pralka ma juz wartosc ~200 zeta. Tyle
  • Odpowiedz
Jak będziesz kiedyś w związku to zrozumiesz, że decyzje o wydaniu większych pieniędzy podejmuje się wspólnie bo prowadzi się wspólny budżet, często wspólnie oszczędza na coś grubszego.


@Hellicon: Bardzo współczuję ludziom, dla których 2k to taki ogromny, wymagający konsultacji wydatek...

Ale nawet #!$%@?ąc od tego, ten komentarz pokazuje wady budżetu opartego na wrzucanie wszystkiego do wspólnego
  • Odpowiedz
@Chcialem_Byc_Marynarzem: W tym wątku jest to widoczne, chyba wszystkie osoby które mają pralko-suszarkę sobie chwalą zakup, a reszta po prostu wie skądśtam, że ani nie wypierze, ani nie wysuszy, a do tego pójdziesz z torbami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@c43amg: Ja jednak wolę kobietę, która jest aktywna zawodowo i ma sprawny umysł, nie chciałbym kury domowej, jednakże, niech każdy sobie układa życie tak jak mu dobrze :)
  • Odpowiedz