Wpis z mikrobloga

@Fidel1: Dotyczy to tylko pewnych zawodów. Niestety masz pecha, że przeczytałam. Użyję konfiarskieho argumentu : Zawsze można zmienić zawód ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dioxyna:

Dotyczy to tylko pewnych zawodów.

Jakich niby zawodów? Wszystcy bez testów, szczepienia lub statusu ozdrowieńca, nie będą mogli wejść do wymienionych przez lewicę "obiektów".

Niestety masz pecha,
  • Odpowiedz
@Fidel1: o to jest wybór a nie karanie xD wtf jesteś antyszczepem i w dodatku nie chcesz robić testu to nie korzystasz z miejsc gdzie są duże skupiska ludzi, taki wybór, kara ani grzywna nie jest zastosowana
  • Odpowiedz
@Kozajsza: @mel0nik: Miałem robiony test na coovid i czegoś nie rozumiem na chu... mi tak głęboko wtykali ten patyczek i jeszcze tarli skoro zarazki covida są wszędzie nie tylko w w zatokach ale z przodu dziurek nosowych też.
Jeśli codziennie miały by mnie boleć przez 1h zatoki i przez kilka minut lecieć krew z nosa to jednak ja dziękuję.
  • Odpowiedz
@Fidel1: jeśli wsadzenie rurki do nosa na 10 sec jest dla Ciebie takim wielkim wyzwaniem, że blokuje Cię by zjeść w restauracji to Twój wybór. Przecież chcecie wyborów, brak szczepienia, brak testu no to sorry, jest ryzyko musi być odpowiedzialność i wybór, że tak po antyszczepiañsku powiem
  • Odpowiedz