Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Moim zdaniem na mniej niż 30% nie ma szans. Na samodzielne rządy też nie. Ciekawe co wymyślą, bo oni władzy nie oddają. Myślę, że najbardziej pradopodobna opcja to ze 33-34% poparcia i konfederacja jak wyciągnie te 9-10% to będzie koalicja i starczy im głosów. Myślę, że to byłoby lepsze niż rzady opozycji bo oni się pokłócą po najdalej pół roku i straca dodatkowe poparcie. Stabilnej większości nie zbudują.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: oni tak zniszczą ten kraj że spokojnie mogą mieć ponizej 25 proc.

Szczerze mówiąc wolałbym żeby mieli te 35 bo to by oznaczało że sytuacja gospodarcza nie będzie taka zła. Ale nie jestem aż takim optymistą.
  • Odpowiedz
xd koalicja pis z konfederacją "najlepsza opcja" a wy sie potem zastanawiacie czemu jesteście 20 gospodarką świata traktowaną jak upośledzony braciszek przez poważne kraje xD


@Atomizer69: Najlepsza opcja pod kątem zdobycia stabilnej większości przez opozycje. Taka kolaicja w kilka meisiecy mocno zbiłaby poparcie i dla PiSu i dla Konfederacji.
  • Odpowiedz
nadal widzę chyba lepsze opcje np pisiory rozstrzelać a konfiarzy do zakładów psychiatrycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atomizer69: Bardzo pociągająca wizja ale zejdźmy na ziemię, a okaże się, że niestety @Syn_Tracza ma rację i PIS musi się skompromitować dokumentnie, a najlepiej jakby razem z nim skompromitowała się Konfa. Opozycja ma za mało głosów, a możliwe koalicje są zbyt efemeryczne do sprzątania państwa i stabilnych rządów.
  • Odpowiedz