Wpis z mikrobloga

Mirki, obczajcie tą lekturę na wieczór a będziecie w szoku w jakim mrowisku przyszło nam żyć. To się nadaje na jakiś eksperyment społeczny. Jest sobie fanpage na facebooku zrzeszający na chwilę obecną ponad 230 tysięcy osób. Fanpage ten nazywa się POLKI.PL ( xD ) i jest zbiorem fejkowych artykułów nastawionych typowo pod zarobek z reklam. Tytuły wyglądają jakby wymyślał je jakiś niedopieszczony redaktor przy codziennym waleniu kloca, typowo nastawione na shitstorm. No mój autystyczny kuzyn z ADHD i papużki w klatce obok byliby w stanie ogarnąć, że to fejki mające na celu podburzenie społeczeństwa. Kilka przykładowych

- „Porzuciłem córkę i spokojnie żyję bez wyrzutów sumienia. Tak jest lepiej dla nas wszystkich”
- „Teściowa mojej córki odbiła mi męża. Nawet mi go szkoda, bo przy tej babie nie będzie miał lekko...”
- „Pochodzę z bogatej rodziny, którą rządzą kobiety. Mężczyźni to podnóżki i służący, którzy są tylko dawcami nasienia”

A wszystko przpieczętowane LEGITNYMI zdjęciami ze stocka xD picrel. Oczywiście nasze matki polki oświecone pod każdym postem obrzucają mięsem siebie na wzajem, tocza batalie i wyzywają na TY zmyśloną osobę, o której są artykuły. Wrzucam wam tylko urywek z jednego tematu, ale zaręczam, że jak wbijecie na ten fanpage to stamtąd prosto na onkologie. Mój móżg nie jest w stanie pojąć co mają w garze osoby, dla których to wygląda legitnie i w ogóle obserwujące takie gówno. Rasa ludzka, wynalazcy rakiet, polonu, energii elektrycznej psia jego mać xD

#rakcontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow
koronawirus - Mirki, obczajcie tą lekturę na wieczór a będziecie w szoku w jakim mrow...

źródło: comment_1637617135It2GqWKGSp94pcFwcpRLkQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koronawirus: nie przesadzaj bo czasem mi to gówno samo wyskoczy i dużo kobiet pisze, że ten artykuł jest zmyślony, że autora poniosła fantazja, a gdyby taka sytuacja z artykułu zainstniala to zrobiłyby tak czy inaczej.
  • Odpowiedz
@koronawirus witaj przybyszu. Dotarłeś do nizin społecznych, tak wygląda pewnie 25% społeczeństwa. Ludzie nie myślą, tylko od razu regują swoimi, pierwotnymi gadzimi instynktami
  • Odpowiedz