Wpis z mikrobloga

A jak karetki jeździły w tę i we w tę to zatykali uszy i głośno śpiewali lalala, żeby przypadkiem rzeczywistość nie przepaliła styków ¯\(ツ)/¯


@SkorpionX: No popatrz karetki jeździły a porównując rok 2020 z 2019, wystąpił 30% spadek w licznie rozliczonych hospitalizacji (5 mln vs 7 mln). Jak to wytłumaczyć?
  • Odpowiedz
Ja już prawie dwa lata czekam na ten respirator lub śmierć obiecaną przez covidian xD


@Kalwi: oni też czekają i się niecierpliwią, więc jak covid nie chce cię gnębić to oni zaczną aresztem domowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziaru: Kiedy przyjdzie ta fala, która mnie zmiecie z planszy? Pytam, bo specjalnie podbiłem polisy na życie jeszcze w 2020 roku, a ostatnio złapałem COVID i byłem chory przez całe dwa dni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak tak dalej pójdzie to będę musiał płacić wysokie składki aż do śmierci (z przyczyn naturalnych) ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oszukali mnie!
  • Odpowiedz
@dziaru: To nie jest śmieszne, to jest mega smutne, ze w takim momencie ludzie żałują ze się nie zaszczepili choć mogli i jakiś ich procent z takiego stanu już nie wychodzi… nie życzę nikomu ciężkiego stanu na sobie lub kogokolwiek z jego rodziny, nie ma chyba nic gorszego niż niemożność złapania oddechu
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: normalni ludzie to nie Ci, którzy nie chcą brać, tylko Ci, którzy wzięli i nie musieli dorabiać do tego żadnej ideologii. Trzeba być debilem, żeby podważać fakty bo jakoś charmander twierdzi, że jest inaczej.
  • Odpowiedz
No popatrz karetki jeździły a porównując rok 2020 z 2019, wystąpił 30p®fÙpadek w licznie rozliczonych hospitalizacji (5 mln vs 7 mln). Jak to wytłumaczy


@woskrosenie: spadek operacji planowych, które mogły zostać przesunięte, mniejsza liczba wypadków (przy pracy, komunikacyjnych) na skutek licznych lockdownow i ograniczeń czy tez pracy zdalnej. Wystarczy pomyslec….

@dziaru: ale normalni ludzie nie boja sie zakrzepow tylko nie chca tego brac skoro who i rzady nie maja nwawet
  • Odpowiedz
@geronimo80: dobrze ale eksperci tez nie reprezentuja nic soba. WHO na wzmianke o Taiwanie kaszle zeby ja zagluszyc. To jednak beda to eksperci czy politycy i wszystko to polityka?

No to rozwiazane, sprawa ze szczepionka to czysto polityczny problem, czyli nikomu nie moge ufac, super.

Tak nie chroni w 100% ale skoro i tak zarażam nawet po 2 dawkach to po co mam brać 3, 4, 5, 6, 7. Na całym
  • Odpowiedz
Ja już prawie dwa lata czekam na ten respirator lub śmierć obiecaną przez covidian xD

@Kalwi:
A ja znam już 3 osoby osobiście (nie przyjaciele, ale widywałem je), które zmarły a na FB śmiały się z covida i były antyszczepionkowe.
Co najgorsze, jedna z nich miała 3 dzieci a inna 2.
I by było jeszcze śmieszniej, to w pierwszej fazie covida były zwolennikami takich teorii jak to, że to swtorzone jest
  • Odpowiedz