Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@dziaru: ale normalni ludzie nie boja sie zakrzepow tylko nie chca tego brac skoro who i rzady nie maja nwawet spójnej wersji.

Ja moge shota brac codziennie rano z nudny ale pytanie po co go wgl biore? Szczepionka nie chroni, maseczki nie chronia, jestem w grupie w której zaokraglrnie do 4/5 miejsca po przecinku daje i twk 100% przezywalnosci, do tego biorac pod uwage jezdzenie tramwajami czy pociagami to nie
  • Odpowiedz
  • 10
@dziaru
Ja złapałem mimo że się szczepilem, dwa tygodnie w łóżku - ale taka lekka grypa.
Mamę 3 dni
Papa zdrowy
Babka zdrowy.
  • Odpowiedz
@wellwellwell: mam znajomego 41l co był podobnie nastawiony jak szury z wykopu. Jak go d------o to w szpitalu widział białe myszki z braku tlenu. Pustych sal nie widział. W końcu wyszedł i od raz zapisał syna 15 lat na szczepienie. Niestety koleżanka mająca niemal namacalny przykład jak działa covid i info z pierwszej ręki dalej nie wierzy... po prostu mózgi przeżarła im paranoja spisków.
  • Odpowiedz
@wellwellwell oni są jak jaskiniowcy, "nie widać to nie ma". A jak karetki jeździły w tę i we w tę to zatykali uszy i głośno śpiewali lalala, żeby przypadkiem rzeczywistość nie przepaliła styków ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dziaru: Wypisz wymaluj mąż przyjaciółki mojej mamy: "w szczepionkach są płody, plandemia to kłamstwo". Poza głową to zdrowy, nieulany, aktywny fizycznie chłop.Trafił z COVIDem do szpitala w 10 dniu infekcji, jak saturacja mu spadła do 90%. Nie przeżył.
  • Odpowiedz
Ja już prawie dwa lata czekam na ten respirator lub śmierć obiecaną przez covidian xD


@Kalwi: musisz poczekać do 60tki albo lepiej do 80tki wtedy jest większa szansa, tylko nie czekaj pasywnie, aktywnie przybieraj na wadze łapiąc cukrzyce i otyłość - to zwielokrotnia szansę. P.S. Ja też czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz