Wpis z mikrobloga

@Owoc_w_kreplu: Też mam takie odpały.
Ja nawet nie pamiętam co mi się śniło, tylko się budzę rano z taką myślą z tyłu głowy: jak ja #!$%@? teraz dostanę zaliczenie z przedmiotu, gdzie nie znam prowadzącego i ani razu nie pojawiłem się na ćwiczeniach. Zajmuje podświadomości jakieś 10-20 min żeby ogarnąć, że dyplom obroniłem już dekadę temu, żeby to stresowe napięcie mięśni w okolicach brzucha przeszło.
@Owoc_w_kreplu Jestem na drugim roku, w ostatnia niedzielę budzilem się z 5 razy w nocy z sercem w gardle, że zaspałem na zajęcia i zapomniałem zadania xD
Już wiem jak będę męczył się nawet po nich.
( ͠° °)
@Owoc_w_kreplu @DarkAlchemy Ja mam taki powtarzający się sen że na studiach opuściłem już z siódme czy ósme zajęcia z WFu albo angielskiego i mam shize że nie zaliczę roku i jak już mam się zebrać żeby iść na kolejne to mi coś innego wypada i jeszcze bardziej się stresuje. A później się budzę i już normalnie ako mgr inż. Mózg ty chory #!$%@?
@Owoc_w_kreplu: 17 lat temu skończyłem liceum i dalej mam regularne sny o tym, że chodzę do szkoły, ale w zasadzie to wiem, że olewam i nie chodzę, że mam coś do zaliczenia, ale nie byłem na zajęciach, że jest WF, a ja zapomniałem stroju, że mam na rano, ale jest już południe, że idę do szkoły, ale wiem, że już tylko na ostatnią lekcję, że jadę do tej szkoły i dojechać