Wpis z mikrobloga

Bardzo ładnie bawi się #orange jeśli chodzi o zamawianie światłowodu przez tych ich "opiekunów budynków".
Internet zamówiony w zeszłym tygodniu, powiedziałem że chcę umowę bezterminową, gość potwierdził że jest i taki mi Internet zamówi. Umówił też termin instalacji na tę środę, z czego twierdził że jest nawet opcja na ten poniedziałek.

Teraz, przychodzi mail z informacjami o zamówieniu. Umowa nie bezterminowa, tylko na dwa lata, termin nie na środę, tylko na drugi tydzień grudnia... Anulowałem to gówno jak już na starcie kręcą wały.

@OrangeEkspert chyba macie za dużo klientów i nowych wam nie trzeba co?

#oszukujo #internet #orange
  • 9
@Glibnes: pod tym względem orange to dno, tam jest wewnętrznie taki burdel i tak nikogo to nie obchodzi że ciężko to opisać.
bierz bez zobowiązania i tylko z oddzielnym ONT (często będą cię oszukiwali że nie bo coś)
@krzywy_kanister: Czyli jednak się da... można to dodać do kolejnego wałka u pana opiekuna (podczas rozmowy twierdził że nie ma opcji wzięcia samego "modemu").
Pytanie tylko, czy jakkolwiek da się to załatwić zamawiając przez ich stronę, a nie przez telefoniczny kanał sprzedaży.
@Szynk44: dopytuję z powodu wymienionego wyżej. Twierdzili że nie można dostać innego urządzenia niż Funbox, który nie jest mi potrzebny, mam zamiar wpiąć do sieci własny router.
@Glibnes: Nigdzie nei jest powiedziane, ze sie da, Orange ostatnio marudzi, nie chce ludziom wrzucac ONT, chyba nawet nie robia teg domyslnie w firmach ktore dostawaly ONT i Zyxela.
Nawet jesli dostaniesz ONT i tak dostaniesz tez Funboxa ktorego mozesz po prostu wrzucic do szafy.
Inna sprawa na sieciach dzierzawionych gdzie ONT jest wlasnoscia operatora innego niz Orange, stanowi oddzielenie od jego sieci do sieci Orange czy innego operatora (funbox czy