Wpis z mikrobloga

Battlefield 2042, gra która miała być powrotem do tego co znamy z Battlefield 3 oraz Battlefield 4 aktualnie wywołuje burzę wśród fanów tej serii, jeszcze większą niż Battlefield 2142 w swoim czasie – dzieląc społeczność i wywołując wojnę w komentarzach zamiast na wirtualnym polu bitwy. Co jest przyczyną i jak to naprawić?

Polecam najnowszy materiał, szczerą opinie od #mestre na temat nowego #battlefield2042( ͡° ͜ʖ ͡°)

#battlefield #bf2042 #gry
wojna - Battlefield 2042, gra która miała być powrotem do tego co znamy z Battlefield...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojna: Ch#ja tam szczere. Widać, że kasę dostał i próbuje bronić gry.

Zrzuty pojazdów dobre? No zajebiste jak czołgi i poduszkowce sobie na szczytach budynków strzelają.
  • Odpowiedz
@ulytdojatyzc: Dla mnie wystarczającym powodem by gry nigdy nie kupić są te zj#bane postacie specjalistów. Z żołnierzy takie cioty zrobili, że się niedobrze robi.
  • Odpowiedz
@ptt_: Nawet mi się go nie chce słychać. Po którymś materiale dałem sobie z nim spokój. Na reddicie już zauważyli, jak niektórzy Youtuberzy do 19 siedzieli cicho. Dobra gra, ogrom szczegółów itd. Nagle po tej dacie zaczęły pojawiać się materiały o bardziej negatywnym wydźwięku.
  • Odpowiedz
@qweq: Wiem. Widziałem te głupoty w tym to, że jak poduszkowiec wpadnie na myśliwca czy helikopter to zalicza zniszczenie pojazdu przeciwnika i zabicia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojna: najbardziej to mnie rozwało jak twórcy hajpowali grę pod każdym oficjalnym wpisem z FB Battlefield. Wszystkie najbardziej plusowane komentarze były od youtuberów.
  • Odpowiedz
@wojna: Ta, w końcu zrobił "słodko-gorzki" materiał, szkoda, że dopiero po tym jak jak go ludzie w komentarzach przycisnęli, za to swoje słodkie pierdzonko o najnowszym BFie w poprzednich materiałach. Chociaż i tak, cały ten jego najnowszy materiał nie poruszył nawet 1/5 problemów, z którymi ta gra się obecnie boryka.

Facet jest kukiełką EA. Wychyli się z negatywną opinią tylko od czasu do czasu i tylko troszeczkę, żeby mateczka EA
  • Odpowiedz
@wojna: @M4lutki: A żeby jeszcze eksperymentowali z czymś nowym co graczom mogło się nie spodobać, ale w nowym BF-ie masz po prostu grę z mniejszą ilością opcji od BF-a dwójki z 2005. Najsmutniejsze w tym że to miał być powrót do tego co było w trójce (a czym nie jest) przy tym że mimo błędów, fatalnych ocen i skandali...ta gra dalej schodzi jak ciepłe bułeczki. Czwórka miała w
  • Odpowiedz
@M4lutki: https://youtu.be/i_vBMbi7qSQ

Na palcach reki mozna policzyc prawdziwie niezalezne kanaly na YT czy to w tmetyce gier czy sprzetu PC. Reszta to k---y bez kręgosłupa. Najbardziej w-----a ze jako fan BFa nie mam co liczyc na poprawe skoro idioci nadal to kupuja. Ja osobiscie przestawilem sie na Squada i Tarkova. Duzo mniejsze studia jeszcze daja rade, te wielkie to tylko w excelu siedza i hajs liczą.
  • Odpowiedz
@wojna: co za pitolenie. Nikt nie prosił o 128 graczy, tylko o większe mapy - nie takie jak w 2042 tylko bardziej pokroju np. Wake Island.
Mówi, że destrukcja nie jest zła, a jednocześnie pokazuje materiał gdzie ściana małego domku na zadupiu wytrzymuje 3 strzały z działa czołgu.
Hitboxy wykraczające poza obrys postaci są ok - nawet nie skomentuje.
Albo gadanie, że gra nie rozpoznaje trafień przez przeciążone serwery, tak
  • Odpowiedz