Wpis z mikrobloga

Przeczytałem kilkaset książek, a drugie tyle mam na liście do przeczytania. Mimo że jestem minimalistą oraz fanem Kindla (długo nie rozumiałem po co ludzie kupują fizyczne książki) oraz sporo z tego to były audiobooki to jak już będę miał swój dom albo większe mieszkanie i kupę hajsu to zamierzam kupić wszystkie książki, które już przeczytałem (prowadzę listę tych, które są godne polecenia). Chciałbym zebrać ich tysiące. A wy zbieracie makulaturę?

#ksiazki #czytajzwykopem #kindle #literatura
kuddelmuddel - Przeczytałem kilkaset książek, a drugie tyle mam na liście do przeczyt...

źródło: comment_1637429728My9w5jZJnWJXYmy9XQy350.jpg

Pobierz
  • 65
@kuddelmuddel Twój przypadek jest odosobniony

Robiłem kiedyś analizę i wyszło że 6% czytelników czyta tylko cyfrowo (serio interesuje ich wiedza lub zawartośc)

Reszta to lans
@kuddelmuddel: tylko książki okolo 500 w bibliotece, brak czasu, cały czas dążę do tych 50 rocznie przeczytanych. Tak wczesniej spokojnie ogarniałem, ale ostatnie lata dziecko, remonty itp i teraz ledwo 20 w roku ogarnę. Obecnie zbieram się do wielkiego przeglądu i oddaniu części z tych które okazały się klikbajtowe lub poprostu jednorazowe.u mnie w większości literaturą faktu i historia. Czasem jakiś kryminał ale to uważam raczej za jednorazowe i po przeczytaniupuszczam
@Sylvath: Audiobook faktycznie słabe to to, ale coraz więcej czytam już pdfoe na monitorze. To ze się godzinami siedzi na wykopie to tak samo godzinami można czytać pdfy…