Wpis z mikrobloga

Dlaczego lewaki i tęczowe paski razem z antifa i banda Black life matters nie spróbowali nawet zapoznać się z faktami wydarzenia dotyczącego Kylea?

Działał w obronie własnej, a napastnicy nie byli czarni tak jak krzyczy połowa tej bandy.
No i druga sprawa to coś z nimi jest nie tak skoro pierwsze co przyszło im do głowy to fakt że napastnicy musieli być czarni xD
A dla Juleczek Kyle chyba nie jest wystarczająco atrakcyjny żeby go bronić tak jak prawdziwego mordercę (picrel)
#bekazlewactwa
S....._ - Dlaczego lewaki i tęczowe paski razem z antifa i banda Black life matters n...

źródło: comment_1637412138XqieZY5RjZpprRTGuWGWfB.jpg

Pobierz
  • 26
@SilentMouse_: twoj podstawowy blad jest taki ze oczekujesz od lewej strony logicznej reakcji na w #!$%@? logiczne i jasno przedstawione ciągi wydarzen na sali sądowej XD

lewica to po prostu emo ludzie - emocjonalne reakcjonalne reagowanie na biezace wydarzenia - oburzenie, agresja zlosc uzalanie sie nad sobą, nad innymi, ryk, krzyk, wycie, plucie, wiecznie szukanie fikcyjnego problemu, virtue sygnalling etc etc. jakiego tematu nie wezmiesz na tapete to zawsze efekt jest
Dlaczego lewaki i tęczowe paski razem z antifa i banda Black life matters nie spróbowali nawet zapoznać się z faktami wydarzenia dotyczącego Kylea?


@SilentMouse_: Myślę, że się zapoznali. Niestety korzystali ze źródeł, które całą sprawę pokazały w skrajnie przeinaczony sposób. To co 'liberalne' media zrobiły z Rittenhousem powinno być przyczynkiem do głębokich reform koncernów medialnych.
Dodam również że na miejsce przyjechał nie żeby zabijać ludzi, a z zamiarem pomocy podczas jakże agresywnych zamieszek.


@SilentMouse_: To zajebiscie, że byle nastolatek rusza z karabinem na tłum z zamiarem pomocy. Wydawałoby się, że funkcjonuje tam coś takiego jak, no nie wiem, policja? Czyli przy każdych zamieszkach, będą teraz śmigać po amerykańskich miastach setki dzieciaków z półautomatycznymi karabinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja to gościa podziwiam, że choć nerwy i adrenalina pewnie go #!$%@?ła w tym amoku, to odwalił tylko tych którzy realnie mu zagrażali, jeszcze jeden nieopatrzny strzał i pewnie resztę życia spędziłby za kratami


@Patol0g:

To jest kultura obycia z bronią. Poprostu umiał jej użyć i użył w celu do jakiego została stworzona i w jakim ją posiadał.
Ja to gościa podziwiam, że choć nerwy i adrenalina pewnie go #!$%@?ła w tym amoku, to odwalił tylko tych którzy realnie mu zagrażali, jeszcze jeden nieopatrzny strzał i pewnie resztę życia spędziłby za kratami


@Patol0g: Powodu do podziwu co prawda nie widzę, ale to prawda, że opanował sytuację znacznie lepiej, niż poradziłoby sobie wielu na jego miejscu. Oczywiście, ogromna większość osób nie doprowadziłaby do takiej sytuacji wcale (i nie trzeba by
Dlaczego lewaki i tęczowe paski razem z antifa i banda Black life matters nie spróbowali nawet zapoznać się z faktami wydarzenia dotyczącego Kylea?


@SilentMouse_: To zwykły morderca. U nas dostałby potrójne morderstwo z zamiarem ewentualnym. Już n-ty raz widać że ława przysięgłych i zasada tylko jednego procesu bez odwołania do wyższej instancji to jakaś patolka a nie system sprawiedliwości.