Wpis z mikrobloga

@Kair: film klimatyczny ale bohater debil, nawet prymitywne ludy mają plan co zrobić gdy na polowaniu ukąsa wąż lub będzie zbyt późno na powrót do osady a on człowiek wykształcony nie poradził sobie z konserwacją mięsa i wcinał losowe runo. Widz zyskuje głównie nauczkę, żeby w każdej sytuacji życiowej mieć plan B, jak James Bond który wchodzi na salę bankietową w garniaku ale jest gotowy do rzeźni ( ͡° ͜
@Adibados

Oczy Szeroko Zamknięte - fajnie pokazuje jak jedno zdanie wypowiedziane przez żone/meża może wpłynąć na zwiazek. Tom mówi do Nicole że jej ufa i nie jest zazdrosny. Po czym Nicole mowi mu historie że będa na rejsie z nim był pewien marynarz ktory jej sie strasznie spodobał i gdyby wtedy powiedział "chodz ze mną" to by wszystko zostawiła i poszła z nim. No i to wpływa na Toma i generuje mase
@BigKahunaDick: zgadzam się ze ten jest #!$%@?, typ bez celu żył i umarł. Piękny umysł tak samo #!$%@? a prestiż wyskoczyłem po 40 minutach. Za to zielona mila, skazani na shawshank uważam za bardzo dobre filmy, efekt motyla też też mi się podobało, chłopiec w pasiastej pizamie tez ujdzie ale to fakt przelekremowany i kino nie dla prawdziwych hetero samców z wielkimi jajami jak ja