Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 246
@Kair: fajny film, taki nie za madry. Film o kolesiu, ktory nie mogl znieść tego, ze mu sie wiodlo w zyciu, czarę goryczy przelalo to, ze rodzice dali mu samochod, więc postanowil żyć jak zwierzę i umarł XD
  • Odpowiedz
@Kair oglądałem, Przyklad głupiego n0rmika, miał rodzinę, laske która do niego spermiła(w sumie laski nie spermią jak spermiarze, ale... Śluzują jak błonoary?) a i tak wolał se siedzieć sam w tym autobusie, kretyn. Ile przegrywow by się z nim zamieniło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@Kair: to ten film o kolesiu co myślał, że jest w kompletnej dziczy odcięty od świata, a tak naprawdę był niedaleko od miasta prostą drogą?
  • Odpowiedz
@Kair: fajny film, taki nie za madry. Film o kolesiu, ktory nie mogl znieść tego, ze mu sie wiodlo w zyciu, czarę goryczy przelalo to, ze rodzice dali mu samochod, więc postanowil żyć jak zwierzę i umarł XD


@Anesa ale jak można nazwać ten film nie za mądrym, skoro to jest film na faktach? xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kair: No nie wiem, mnie nie porwał. Znałem wcześniej historie typa. Gość trochę uległ sydnromowi Bambiego i "szlachetnego dzikusa".
Mnie on co najwyżej utwierdził w przekonaniu, jak bardzo czasem nie doceniamy zdobyczy naszych cywilizacji i ile trzeba było mieć kiedyś wiedzy i sprytu żeby przeżyć jako taki zbieracz łowca.

A co do innych filmów. Film może zmieniać na różne spoosby.
Ja zapodam Klausa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@Kair: Oczy Szeroko Zamknięte - fajnie pokazuje jak jedno zdanie wypowiedziane przez żone/meża może wpłynąć na zwiazek. Tom mówi do Nicole że jej ufa i nie jest zazdrosny. Po czym Nicole mowi mu historie że będa na rejsie z nim był pewien marynarz ktory jej sie strasznie spodobał i gdyby wtedy powiedział "chodz ze mną" to by wszystko zostawiła i poszła z nim. No i to wpływa na Toma i generuje
  • Odpowiedz