Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawiasz się jeszcze czy w polskim internecie istnieje aktywne forum porównywalne z tym gdzie się chodzi po bułki, a jednocześnie czerpie najgorsze cechy z #elektroda to podpowiem, że takie istnieje. To dowolne forum domowych winiarzy. To jak się obnoszą tym, że robią w domu #wino a potem je chleją to gotowe materiały na #pasta XD

#!$%@? dlaczego tyle cukru! To nie wino tylko jakieś gowno! Nie rób wina w plastikowym certyfikowanym balonie bo to obraza dla naszej społeczności! Tylko szkło z Włoch produkowane pod osłoną nocy przez jednookiego San Giovanni Rotondo oczywiście dostępne w naszym sklepie za 456 zl, inaczej to #!$%@? wino ci wyjdzie i szanuj nas więc najlepiej to nie rób tego wina tylko kup kadarke.
  • 25
@jadalny_kasztan: grupy na fejsie na temat spawania to taki sam rak. Np. ktoś wrzuca posta ze zdjęciem spoiny i daje info, że dopiero pierwszy raz trzyma spawarkę w ręce i pyta co może poprawić/zmienić, no ogólnie prosi o rady. I wtedy odpalają się #!$%@? janusze i piszą, że im nikt nie pomagał i niech sobie radzi #!$%@? sam xD. Normalne odpowiedzi też są ale tych januszy najwięcej zazwyczaj. Całe szczęście szybko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@kocurowy: To jest fascynujące jak grupy w teorii miłośników czegoś, są tak naprawdę wylęgarnią chamstwa, braku wsparcia i jedności kiedy właśnie temu one powinny służyć - bo jednoczy nas jakas wspólna pasja. Kojarzę kilka grupek, zawsze to samo. Teraz czytam że to samo jest w innych.
Meandry ludziego umysłu to niezgłębione bagna.
@kocurowy: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
@GastroAndrzej: zgadzam się, grupka bardzo pomocna i poziom wysoki. Kanał założyciela też bardzo dobry dla początkujących.
Tylko kompletnie nie rozumiałem tej ich imby z wykopem, że ktoś ich polecił i oznaczył i dodał poradnik tutaj na podstawie rad z grupek, a Ci się obrazili i chcieli sądami straszyć xDD
@kocurowy: jeszcze 9 lat temu jak zaczynałem interesować się maszynami CNC (frezarki i tokarki sterowane numerycznie) to był taki sam rak jak zadałem pytanie "Jak zacząć szukać pracy zagranicą po kursie". Janusze i Andrzeje myślałem, że mnie rozszarpią xD jak śmiem zarabiać nie w złotówkach bez co najmniej 20 letniego doświadczenia XD