Wpis z mikrobloga

rusza mnie tylko dwulicowość lewactwa, z jednej strony aborcja na życzenie, jbć kościół, poniżanie katolików, Biblia to bajka, z drugiej każdy katolik musi przyjąć nachodźców bo Jezus tak kazał. Sami są nietolerancyjni, a wymagają tego od innych.


@Shmoikel: XDDDD Dawno nie widziałem tu lepszego fikołka. Czyli dwulicowość to jest wymaganie od katolika żeby wyznawał wartości katolickie i zachowywał się jak na katolika przystało? Chyba właśnie o to między innymi chodzi w
o nachodźach, że ich ma ktoś przyjmować nic nie było


@Shmoikel: ta, faktycznie

[Mt 25:31-45]

"Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do MnieWówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morf: Polak odrzekł Nachodźcom: «Ty idziesz na mnie z kamieniem i zakrzywionym nożem, ja zaś idę na ciebie w imię Pana Zastępów, Boga wojsk polskich, którym urągałeś. 46 Dziś właśnie odda cię Pan w moją rękę, pokonam cię i utnę ci głowę. Dziś oddam trupy nachodźców na żer ptactwu powietrznemu i dzikim zwierzętom: niech się przekona cały świat, że Bóg jest w Polsce. Amen
@enforcer: Swoją drogą to zawsze mnie denerwowali ci debile co wklejali sobie te flage Izraela bo hehe takimi są alternatywnymi trollami. Każdy bezbecki troll jak nie ma pomysłu na swoją nieciekawą postać w necie to udaje Żyda czy tam zwolennika Izraela.

#!$%@? mnie to bo sam pochodzę z żydowskiej rodziny, obchodzimy żydowskie święta etc. Sam traktuję to jako ciekawostkę bardziej niż jakiś krytyczny element mojej tożsamości. Potem głupio się przyznać do