Wpis z mikrobloga

Kol. @precz_z_komunia podjął ważny temat. Wykop zamienił się w zagłębie antyszczepów, szurów i proepidemików, którzy nie pojmują powagi zagrożenia jakie niesie ze sobą COVID-19. A moderacja pozostaje bierna.

Dlatego zachęcam wszystkich bratnich lewaków do porzucenia tego prawackiego portalu, kasacji konta i założenia własnego, lewicowo-liberalnego wykopu. Mógłby się nazywać np. "wypok.pl" albo "trzaskowski.yes".

To samo zrobił Trump po tym jak dostał bana na społecznościówkach. Taki baran mógł, a my lewaki nie damy rady? Pewnie że damy. Na razie jest wprawdzie Reddit, ale tam się jednak trudno porusza bez znajomości angielskiego (ja np. w angielski to ni w ząb, tylko po rusku coś wydukam). Robimy to?

#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1637335078HqF2sNZUvuFmrAAvFrkc9p.jpg
  • 14
@lubiczklan:

ja z osoby głosującej na lewicę (wstyd mi teraz XD) zaczynam lewitować w kierunku prawaka po tym co wyczyniają "liberalni demokraci"

Ja z osoby która głosowała w przeszłości m.in. na SLD, PO i od lat na Korwina, nigdy na PiS, zaczynam rozważać potencjalne oddanie głosu na pisiorów - jeśli nadal będą się cykać elektoratu starych bab z Podkarpacia i wstrzymywać z radykalnym zamordyzmem. A dlaczego PiS nie Konfa (pewnie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: noo, moderacja taka bierna ze jak wrzucasz znalezisko o stawianiu w Australii obozów dla ludzi na kwarantannie (serio to zamknięte miejsca w oddaleniu od miasta), to magicznie znalezisko spada, bo dauneracja uznaje, że informacja nieprawdziwa i że to manipulacja. Mimo, że kilka źródeł normalnych, a nie jakieś nczas.pl to potwierdza.
Jak napiszesz o tym, że kowidianom wali na głowę, bo znowu by wszystko pozamykali i najlepiej to ścigali tygch bez