Wpis z mikrobloga

Neuropa, która chwali kraje UE za paszporty covidowe, gdzie można zwalniać ludzi z pracy czy zakazać wejścia do pociągu zdrowej osobie, mówi, że prawdziwy zamordyzm jest wtedy, gdy dziennikarze nie mogą fotografować baz wojskowych... Sąd może zakazać demonstracji ludziom, którzy nie mają poglądów zbieżnych z Trzaskowskim, wtedy jest liberalizm, ale dziennikarze, którzy szczują na żołnierzy, już mają prawa konstytucyjne, w przeciwieństwie do ludzi nie będących fanatykami prezydenta Warszawy xD

Czemu mnie nie dziwi, że neuropa opanowała dwójmyślenie do perfekcji...

#koronawirus #bialorus #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy
  • 13
@Roger_Casement: Płaku płaku bo paszport covidowy trzeba pokazac w pracy, tak to teraz bedzie wygladac w przyszłości, sprawdzanie paszportów covidowych,szczepienia co rok, kontrola obywatelska itd beka z antyszczepow i covidianow bo jedni i drudzy myślą ze bedzie jak kiedys xD nie, nie bedzie bo za dużo wysoko postawionych osób na tym swiecie juz w to zainwestowali
@Roger_Casement:
ja się cykam zmuszania do szczepienia na covid, bo potem zaczną zmuszać do szczepienia się na grypę i to wszystko są szczepienia sezonowe i skończy się, że będzie trzeba się co kilka miesięcy szczepić 10 rzeczami.
I zaczną zabraniać wchodzić jak się będzie miało social score poniżej 40

Ale z drugiej strony (ale symetrystka ze mnie) mamy np takie prawo jak poniżej. I czy ono już nie naruszyło tej granicy
@Roger_Casement:

W takim przypadku pięknie wychodzi kto jest wolnościowcem, a kto zamordystą pod szyldem "liberalnym" (próba zawłaszczenia tego słowa).
Za zdrowie swoje i swojej rodziny każdy odpowiada przede wszystkim sam. Szczepisz się - na dziś zmniejszasz ryzyko ciężkiego przejścia choroby na parę miesięcy, na dłuższą metę efekty szczepionki nie są znane. Nie szczepisz się - musisz się liczyć z tym, że jeżeli w szczycie zachorowań będziesz potrzebował szpitala, to może go
Neuropa, która chwali kraje UE za paszporty covidowe, gdzie można zwalniać ludzi z pracy czy zakazać wejścia do pociągu zdrowej osobie, mówi, że prawdziwy zamordyzm jest wtedy, gdy dziennikarze nie mogą fotografować baz wojskowych


@Roger_Casement: A po co ty dwie złe rzeczy stawiasz jako przeciwne?
Obie rzeczy są złe, pierwsza bardziej, druga mniej - każdemu trzeba oddać to, na co zasłużył.

Ten "antysymetryzm", czyli ukryta opcja "wybierz mniejsze zło", to rak.
@milymirek: A co z zakazem MN, który załatwił Trzaskowski i "niezależne" sądy? Też jest złem, czy tutaj już godzimy się na odbieranie innym praw?

@destruktiv_komando: Już kiedyś pisałem, że niezależnie od polityki czy religii, w każdej grupie są zamordysci, odbierający innym prawa czy ich dehumanizują, jak widać, historia niczego nie nauczyła nas...

O ile jestem za promowaniem szczepień wśród najbardziej zagrożonych ( osoby starsze, z chorobami, nadwagą itp ), tak
A co z zakazem MN, który załatwił Trzaskowski i "niezależne" sądy? Też jest złem, czy tutaj już godzimy się na odbieranie innym praw?


@Roger_Casement: Oczywiście że jest złem. Przecież napisałem: każdemu oddajemy to na co zasłużył.
Czyj jednej osoby nie wymazuje czynu innej osoby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roger_Casement: przecież oni porównują obowiązkowe szczepienie na potężnego kowida do szczepień na WZW czy polio. O czym my tu rozmawiamy, to jest gwóźdź w mózgu i heja do przodu, wirusku prowadź. Spiskowcy mówiący, że kowida nie ma, nie lepsi XD