Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. Przyczaiłem się jak dziwka w kszakach i jak w nocy poleciało, to dokupiłem tego waszego #stonk , bo mnie przekonaliście troche, ze jest troche ludzi co o to walczy. A jednak fakt jest faktem, ze jak się przebije ponad poziom mentalnej biedoty, to ma pptencjał na niezłą rakiete. Market Cap w tej chwili 140k, jest jeszcze niezły moment na kupienie po tym, jak spadł gdy wszyscy spali. #!$%@? nie zawiedźcie mnie xD bo jak bede musiał wciągać dipy po wypłatach po 30$ to mnie #!$%@? strzeli xD

#kryptowaluty #shitcoin #dogebonk
  • 16
@drippinsauce: No takie mam przeczucia, wiec uznalem, że mcap jiż gwarantuje pewną ochronę przed wypłatami dzieciarni. W większych graczy wierze, ze to nie amatorszczyzna, wiec dużego zrzuru się noe ma co bać... no a nazwa.. cóz, sam miałem taki pomysł, przeciez ten gostek aż sie prosił o memecoina - wiec lecimy :D
@Pan_kurczak
@mazaken ludzie muszą sprzedawać, tu sprzedają w miarę rozsądnie (pozdrawiam Piotra #pdk) nowi jak wchodzą to chcą kolejnych x10, jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, już masz 70prc up. Wczoraj rano jak wstałem to było 12k mcap i dwie wiadomości wykopków że wzięło i umarło, dziś widać że kolejna fala będzie. Jak bitcoin pozwoli to wchodzimy ponad milion w weekend.
@Boooooooooooooooooo na Tg są szczegoly wszystkie wieloryby ale i plotki, wysyłamy część 10-20 prc swoich portfeli na adres który jest blokowany na pół roku, lepiej dla nowych inwestorów portfele wielorybów wyglądają bo są mniejsze. No i dobry PR jest jeśli mamy portfel na cex. Lepiej sprzedać mniej za więcej niż zostać z biliona mi bezużytecznych coinow.

Adres cex gdzie wysyłamy swoje stonksy

0x40Bb1b3D1274318c7dB2fB0024d5E59f803AbFcE