Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W liceum miałem super przyjaciółkę, fajną ładną i mądrą ale niestety skrzywdziłem ją mocno i później już nie chciala mnie znać ( nie chcę mówić co jej zrobiłem bo to nieważne teraz ale nie udało się nigdy odnowić znajomości).
Od tej pory nie mam nikogo bliskiego a moje życie to wegetacja. Is over dla chłopa, level 30, samotny prawik.
Na roxę nie pójdę bo nie ma większego spermiarstwa niż płacenie za kuciapę, dlaczego to nam kobiety nie płacą za seks skoro jest równo uprawnienie.

#przegryw #zalesie #gehenna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6196a52a5ec89c000a4c1c1d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
niestety skrzywdziłem ją mocno i później już nie chciala mnie znać ( nie chcę mówić co jej zrobiłem bo to nieważne teraz ale nie udało się nigdy odnowić znajomości).


@AnonimoweMirkoWyznania: byla twoim fucktoyem oskar prawnicki
OP: @LittleStulej: kiedyś się upiłem i jej dałem z liścia, żałowałem tego bardzo i było to tylko raz ale ona nie chciała mnie już znać niestety.
Nie mogę o niej zapomnieć, myślę że się jej podobałem i przede wszystkim nikt mnie tak nie rozumiał jak ona ale niestety jeden błąd przekreślił wszystko ehh, szkoda że nie może mi wybaczyć tego

Myśle że nawet gdyby nam nie wyszło to inaczej mogło