Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Czekoladowymisio zamieścił dzisiaj zmanipulowany wpis zawierający wyciętą z kontekstu wypowiedź posłanki Lewicy, Magdaleny Biejat, w Radiu Zet.
@Czekoladowymisio Tak przycina film, aby widz odniusł wrażenie, że posłanka Biejat nie umie odpowiedzieć na proste pytanie z zakresu geografii.
Wpis opatrzony został tagami #bekazlewactwa #lewackalogika

Tymczasem:
- W nagraniu całej wypowiedzi najpierw prowadząca (w związku z sytuacją na granicy) pyta posłankę o kraje graniczące z Polską.
- Posłanka wypomina prowadzącej poziom takiego pytania (ten fragment jest w zmanipulowanym filmiku) a następnie odpowiada na to pytanie prawidłowo (ten fragment został już wycięty).
- 346 użytkowników plusuje ten wpis promując fejka.

#polityka #4konserwy #neuropa #fejkimikrobloga

Ankieta dla plusujących:

Czy wiedziałeś, że rozpowszechniasz zmanipulowany film (fejka)

  • tak 20.6% (42)
  • nie 18.1% (37)
  • nie interesuj się 61.3% (125)

Oddanych głosów: 204

  • 55
@retall: Do tego sugerujesz że te cztery państwa które wymieniła Biejat stanowią odpowiedź na pytanie o wszystkie państwa graniczące z Polską, do tego torturujesz normalnych ludzi swoim brakiem znajomości ortografii

Tak przycina film, aby widz odniusł wrażenie
@retall: nie wymieniła, bo ich nie znała, była widocznie skonfudowana blamażem i jak ktoś wyżej napisał- miała później dużo czasu na doedukowanie się. Jesteś pewnie jednym z tych móżgów, co uwierzyli w damage control z filmu z nachodźcą leżącym na plecach i przyjmującym dym z peta (a wcześniej wycinającym zasieki śmiejąc się ze strumieni gazu z brudny ryj), dzień po tym, jak wyciekł filmik z wiadomym dzieciakiem. Do tego jeszcze tak
@retall: O łał, nawet potrafiła. W sumie nie spodziewałem się tego po posłance ''lewicy''.. Winszuje wiedzy i intelektu, a ponadto zwracam honor. Oraz wnioskuję w ramach uznania, o jej kandydaturę na fotel prezydenta i premiera w jednym. Czyli na fotel Kanclerza Związkowego Rzeszy Unijnej okręgu Polskiego. w skrócie KZRUoP.
1. Nie wyraziłem zgody na wołanie. Spam zgłoszony.
2. Nic nie rozpowszechniałem - widziałeś, żebym ten film gdzieś opublikował? XD
3. Poćwicz ortografię. "Odniósł" to poprawny zapis tego słowa.
4. Tekst o granicy słoweńsko - ukraińskiej był zabawny i był także powodem mojego plusa xD Później miałem go cofnąć, ale zapomniałem pochłonięty życiem i zajęciami innymi, niż oznaczanie randomów z internetu na jakimś portalu. Chyba, że zbierasz materiał do jakiejś magisterki, bo
odniusł


@retall: jutro kartkówka z pszyry?

@Czekoladowymisio Tak przycina film, aby widz odniusł wrażenie, że posłanka Biejat nie umie odpowiedzieć na proste pytanie z zakresu geografii.


A tak twierdzisz to na podstawie jedynego słowa we wpisie: "widzieli?"

Esencją tego klipu jest jak posłanka idiotycznie wykręca się przez minutę od odpowiedzi na pytanie które normalnie zajęłoby 5 sekund. Oczywiste jest (dla widzów >85 IQ), że w takich wywiadach prowadzący chcą zagiąć rozmówcę,
@retall: Niezły fikołek z felatio, laska potrzebowała kilku minut żeby na spokojnie ułożyć sobie wszystko w głowie grając na czas XD Gdyby podobną gimnastyke stosował jakiś sosnierz przy prostym temacie to już by było w gorących że jest debilem który nie potrafi w sekunde odpowiedzieć z jakim państwem graniczymy XD