Wpis z mikrobloga

Hej, korzystam z jednej z diet pudełkowych na redukcje gdzie jest mało węgli i dużo białka, ogólnie wszystko spoko tylko jakoś tak trening mi nie siada i się zastanawiam czy to tymczasowe, że jakoś tak nie mam dużo energii czy może warto przed treningiem podbijać sobie węgle jakimś batonikiem albo czymś innym. #mikrokoksy #redukcja #dieta
  • 6
@Riiuku: To moja odpowiedź powyżej jest wciąż aktualna, ważne żebyś nie wyszedł z deficytu, bo po prostu waga stanie i dieta już będzie tylko z nazwy redukcyjna, a w rzeczywistości zapewni Ci utrzymanie.

Musielibyśmy mieć więcej info o Tobie, żeby wiedzieć czy ten banan Ci coś zmieni, czy na luzie możesz go sobie wrzucać.
@Lewusx: Gość się pyta a ty już agresywnie ze "#!$%@? BATONA NO PEWNIE TAM SAME TŁUSZCZE". Jak na elektrodzie xD

@Riiuku A wziąłeś dietę po prostu na redukcje czy miałeś tam opcje żeby zaznaczyć że redukcja + ćwiczenia?
Za mała ilość węgli może Ci obniżyć poziom treningu. Ale no tak jak mój przedmówca mówi lepiej nie kombinować, ja zawsze na redukcji miałem spadki na treningach. Bez takiego wglądu bardziej jak ta
@Riiuku: jak masz już dietę pudełkową to postaraj się ją wykorzystać niż dojadać coś

celuj tak aby twój największy posiłek dnia z węglami (potocznie obiad) wypadał na 2h-3h przed planowanym treningiem, jeżeli jest on jest faktycznie dobrze dobrany (zawiera węgle złożone a nie nawalone ziemniaków) to akurat po tym czasie powinieneś mieć energię do ćwiczeń bez uczucia ciężkości

możesz nawet specjalnie w dni treningowe zjeść mniej śniadania, czy tam jeszcze innego