Wpis z mikrobloga

Chyba to będzie moje ulubione wydanie kalafiora w najbliższym czasie, mało roboty a pyyyycha.

Kalafiora podzielić na różyczki, skropić oliwą, oprószyć solą, pieprzem i chili. Całość wymieszać i wyłożyć na blachę wyłożoną papierem do pieczenia.
Piec ok 15-20 minut w 180°, jak się lekko zarumieni przemieszać, posypać parmezanem i zapiekać kolejne 10 minut.

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
I wspierania mnie przez buycoffee.to
ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
Pobierz c.....i - Chyba to będzie moje ulubione wydanie kalafiora w najbliższym czasie, mało ...
źródło: comment_1637145030W8Iy3eC26g7u5Hc6C06q1l.jpg
  • 21
@warius: ale magia. Pierwsze słyszę o czymś takim. Chyba kupię to. Tylko dlaczego w zestawie są aż 4?? Po co mi tyle? One są jakieś nietrwałe i szybko sie zużywają ?
@chixi: papier do pieczenia też jest nasączony różnymi dziwnymi środkami. Też nie masz gwarancji, że za 5 lat nie wycofają ich.
@Kotiki_to_nie_foki: Rok temu kupiłem dwa w zestawie, to jest o tyle praktyczne, że jak jedną matę wrzucisz do mycia, to drugą masz gotową do użycia. Po roku użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia, przy czym piekarnik u mnie chodzi raz, dwa razy w tygodniu. Od razu zrezygnowałem z papieru do pieczenia (do ciast używam silikonowej tortownicy ze szklanym dnem i silikonowych podłużnych keksówek) i przez ten czas ani razu nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chixi: A.sobie sprawdzę.przy najbliższej okazji.

Jak byłem mały nienawidziłem winogron bo raz się po nich ostro zatrułem. Teraz #!$%@? jak dzik kukurydzę.

Jak byłem starszy to się przejadłem smażonym kalafiorem w panierce. Teraz #!$%@? jak świnia pomidory.

Nigdy nie lubiłem oliwek i ostrej papryki, a w wieku emerytalnym #!$%@? jedno i drugie jak małpa banany...

Przewrotny los...

po prostu sól, czosnek i zioła?


@chixi: Tak jest - w odpowiednich proporcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi akurat przypasowała do kalafiora, a ponieważ gotuje obiady 1 os. nie chcę mi się bawić w mieszanie różnych przypraw i szukanie idealnych proporcji.