Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@RikBig studia skończyłem 10 lat temu... Od ponad 10 lat place podatki i j----y ZUS... I uważam że stać nas żeby ich odesłać tak skąd przybyli i nie dać im zamarznąć... Jeśli nie mają dokumentów, nie wpuszczać ich i niech marzną.

@KakaowyTaboret jeśli się nie przyznają to ich nie wpuszczać... W ostateczności dla czystości sumienia dać po kocyku...

@Ranger katastrofa Tupolewa nie była śmieszna, śmieszne było robienie z ofiar
  • Odpowiedz
@T1oo: to znaczy, że trzeba popełnić zagrożone karą pozbawienia wolności przestępstwo i popełniać kolejne (jak ty) polegające na pochwalaniu przestępstwa?

Ludzie, co z wami nie tak?
  • Odpowiedz
Stuhr ma nie po kolei w głowie i ostatnie jego akcje zwiazane z sytuacją na granicy polsko-bialoruskiej wyraźnie pokazują, że działa na niekorzyść naszego kraju.


@T1oo: ktoś ma inną opinie o polityce = działa na niekorzyść kraju XDDD

Uważaj, żeby tobie łatki agenta nie przykleili, jak będziesz działał na „niekorzyść kraju” domagając się np. niskich podatków.
  • Odpowiedz
  • 0
@ovation ta, stać. Stać to ciebie na pisanie z rana pierdów. Zwłaszcza po szpitalach i całym NFZ widać jak nas stać. Ten j----y ZUS co tak na niego psioczysz teraz, tak samo robi co ty chcesz z tymi typami niewiadomego pochodzenia. Zabrać ludziom co pracują by dać komuś kto tylko czeka na za darmo. Socjale, lekarze i inne pomoce dla nierobów.
  • Odpowiedz
@T1oo: Największym zagrożeniem dla tego kraju jest obecny rząd, a nie te kilka tysięcy osób na granicy, które i tak chcą dostać się do Niemiec. Dzielni Polacy bronią się przez ludźmi którzy nawet bywa chcą nawet zostać w tym kraju xE
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shatter dla mnie kościół jest równo znaczy z pomalowaniem mojego domu... Tak się nie robi... Ale wolę żeby pomalowali mi dom niż grób dziadkow/rodziców
  • Odpowiedz