Wpis z mikrobloga

@papaj42: A ty oglądałeś streama z tego co się działo? Bo ja tak i sam bym #!$%@?ł z armatek w te małpy. Znajomy z policji jest tam na granicy i wczoraj pisał, że jeden z policjantów dostał kamieniem i ma pękniętą czaszkę. "Policja zła, bez wyjątkuJ". Jakoś nie mówisz nic o policjantach, którzy masowo przynosili L4 żeby na strajku kobiet nie brać udziału w biciu protestujących, o tych co dawali im
Szkoda mi tego inteligentnego człowieka że musiał komentować takie umysłowe szambo.


Ochojska jak ci nie wstyd takie rzeczy mówić.

Bo PiSu nie lubisz to mozesz srać na obrońców Polski? Stara paskudna babo!


@TylkonachwileXXX:

Macie się tłumaczyć

dlaczego nie jesteście wielbłądami

dlaczego macie dwie ręce i dwie nogi


Tak abyście w końcu opadli z psychologicznego zmęczenia i mieli już to wszystko gdzieś

odpierać bezsensowne zarzuty, przekonywać o czymś, co jest oczywiste, dowodzić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj42: zbieram, od cholery minusów jak w znaleziska h o bohaterskiej policji pytam czy już się nie mogą doczekać jak policja wróci i będzie znowu pilnować nielegalnych rozporządzeń xD
Ja tylko nieśmiało przypomnę że do użycia armatek wykopki nawoływały od dawna.
Policja wykazała wielką wstrzemięźliwość i użyła ich dopiero gdy to było niezbędne.
Oho, widać już pierwsze podrygi zmiany narracji w stosunku do policji na wykopie. Myślę, że jeszcze z tydzień, max dwa, i sierżant bagieta powróci cały na biało niczym Gandalf. Ciekawe czy też tak wesoło będzie jak nas zaczną tymi armatkami lać bo kolejny lockdown lub ktoś stanął pod domem na Żoliborzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@papaj42: tia xd i te teksty "pisu nie lubisz ale jak śmiesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oho, widać już pierwsze podrygi zmiany narracji w stosunku do policji na wykopie. Myślę, że jeszcze z tydzień, max dwa, i sierżant bagieta powróci cały na biało niczym Gandalf. Ciekawe czy też tak wesoło będzie jak nas zaczną tymi armatkami lać bo kolejny lockdown lub ktoś stanął pod domem na Żoliborzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@papaj42: jaka znowu zmiana narracji, po prostu tamte działania policji nie miały
Opozycja mówi od początku jasno, że należy postąpić zgodnie z procedurami i wszystkich sprawdzić


@AtoMan: Opozycja może co najwyżej przeczytać z kartki, tam mało kto myśli samodzielnie, a na pewno nikt niczego nie ustala. Potrzebne było dosłownie kilka lat by zweryfikować te wspaniałe niemieckie "procedury" w skrócie mamy kompleks hitlera przyjmiemy wszystkich jak leci i wy też musicie bo jak nie to UE czyli my zakręcimy wam kurek z kasą. Kilka
Niezłym trzeba być debilem twierdząc, że skoro policja zrobiła kiedyś coś źle to nie można jej pochwalić jak coś zrobi dobrze.