Wpis z mikrobloga

@TylkonachwileXXX: Niewykluczone, myślę, że polska policja nie pokazała jeszcze 100% swoich możliwości. Bardziej chodziło mi o to, że Ci sami ludzie, którzy teraz tak wesoło korzystają z tych armatek na granicy, przez ostatnie 2 lata byli zdolni do zatruwania ludziom życia i niszczeniach ich dorobku w imię kilku stów premii. No ale najważniejsze, że można się pośmiać bo ciapaki zmokły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TylkonachwileXXX: Nie mam siostry matołku. I co Ty myślisz, że oni tak bohatersko myślą o tym, żeby bronić polskich domów? XD Naiwnie. Mają za to płacone kolego, z naszych pieniędzy. I jedyne co tam teraz robią, to wykonują swoją pracę. Kilka dni stania na granicy i pryskania z armatki to stanowczo za mało, żeby odbudować swój wizerunek konsekwentnie niszczony przez ostatnie 2 lata. No ale jak widać niektórzy mają pamięć złotej
@TylkonachwileXXX: tak tak od razu rzuciliby się do gwałcenia wszystkich dookoła. Bo to w końcu dzikie zwierzęta.

Policja już na strajku kobiet atakowała stojących grzecznie ludzi. Jesteś naiwny jak myślisz, że akurat na strajku na którym ty będziesz tego nie zrobią. Już pomijam te wszystkie akcje typu wlepianie mandatów za brak maski w lesie, pana z rybom itp.

@Jomahajomaso: nie rzucaliby kamieniami gdyby ktoś im nie zamknął przed nosem przejścia