Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stoję przed dużym dylematem czy iść na #divyzwykopem czy jeszcze ostatni raz spróbować w #tinder . Tylko że ja nie wiem co miałbym jeszcze w swoim życiu zmienić żeby poprawić swoją sytuację.

Moja sytuacja wygląda tak:

- wiek 23 lata
- odnośnie wyglądu to szczupak 185cm, bez zakoli i innych defektów ale polacka morda i słaby frame daje mi max 5/10. #przegryw
- zawodowo radzę sobie całkiem dobrze (JDG), jednocześnie praca jest tym co lubię robić
- dotychczasowy kontakt z #rozowepaski - jednorazowa przygoda z koleżanką (ONS) na wycieczce szkolnej w LO. Potem totalne zero. Grupka znajomych poszła w swoją stronę + brak nowych znajomych bo praca na samozatrudnieniu więc wiadomo jak jest.

Dlatego też doszedłem do wniosku że chyba jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z płatnego seksu. Myślałem jednak o tym aby znaleźć sobie jedną dziewczynę i jej zaproponować 3k miesięcznie (np. za 5-6 spotkań miesięcznie). Chodzenie po przybytkach raczej mnie nie interesuje bo podejrzewam że atmosfera tam panująca i stres związany z całą tą sytuacją by mnie zjadł.

Z drugiej strony łudzę się że znajdę jeszcze kogoś do związku, tylko jak? Nie stanę się nagle obiektem pożądania będąc marnym przeciętniakiem. Myślałem nad następującymi rzeczami:

1. Zainwestować dużo kasy w modne ciuchy i zegarki, może z pomocą stylistki
2. Te 3k które miały iść na divy, poszłyby na leasing jakiegoś fajnego autka
3. Ogarnąć profil na Tinderze/Badoo i innych z dobrymi fotkami

Innych pomysłów nie mam. Czy te powyższe rzeczy zmieniłyby coś? Czy jednak olać to i przeznaczyć pieniądze na zaspokojenie swoich potrzeb które z każdym dniem narastają we mnie i powodują coraz większą frustracje?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193e9c86d062d000ad454bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdziesz. Mój pierwszy chłopak miał 24 (ja 21), oboje czekaliśmy i uważam, że oboje na tym dobrze wyszliśmy, i warto było. Masz jeszcze czas, młody jesteś, znajdziesz kogoś. Zanim tinder, zacznij od grup na fb, bumble, wykop piw, etc. Tinder to ostateczność
@AnonimoweMirkoWyznania Zależy czego tak naprawdę chcesz. Jeszcze masz czas na stałe związki i Twoja wartość będzie tylko wzrastać.
Jak będziesz miał i będzie widać że masz pieniądze to znajdzie się Panna. Ja bym na siłę nie szukał, tinder itp. na luzie + sporadycznie roksa to dobre rozwiązanie. Za 3k miesięcznie nie znajdziesz takiej albo i tak będzie się spotykać z wieloma.
Nie stanę się nagle obiektem pożądania będąc marnym przeciętniakiem.


@AnonimoweMirkoWyznania: kwestia dyskusyjna -z doświadczenia wiem ze taka przemiana jest mozliwa

Zainwestować dużo kasy w modne ciuchy i zegarki, może z pomocą stylistki

lepiej najpierw zainwestowac w medycyne estetyczna, a potem zajmowac sie #!$%@?

Czy jednak olać to i przeznaczyć pieniądze na zaspokojenie swoich potrzeb które z każdym dniem narastają we mnie i powodują coraz większą frustracje?

zwal sobie konia - efekt