Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy aktualne, ale wklejam: 'Call of Duty WW2 is now completely FREE on PS4 – PS Plus June 2020 game offers revealed. SONY is giving away a free copy of Call of Duty WW2 to all PS Plus members. That means if you've got a PS4 and a PS Plus subscription, you won't need to pay a penny for the game – and you'll get to keep it forever'.
  • Odpowiedz
@needer: stoję przed podobnym dylematem. Szukam fajnego CODa na XSX. Większość ludzi na forach/yt poleca kampanię z MW 2019 :) Sam poluję na tanią płytkę
  • Odpowiedz
@hipeq69: ja rowniez xsx, patrze ceny na olx to tak : ww2 z pl dubbingiem 100-150 zl drogawo, modern warfare 2019 100-120 zl, cold war na series x 100-120 zl i co tu wybrac panie kolego? A vanguard to 230+
  • Odpowiedz
@needer: ja chyba wezmę MW, ładnie wygląda na YT, ciekawe jak się rzeczywiście gra ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale oczywiście każda kusi na swój sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@needer: Właśnie nic jeszcze. Ogrywam sobie przez weekend Vanguarda i bardzo przyjemnie mi się gra, ale 300zł za gierkę nie dam - zdecydowanie skłaniam się ku MW. Za ile znalazłeś MW? :)
  • Odpowiedz
@needer: trochę drogowo, ja bym poczekał na lepszą opcję. Szczerze to MW widziałem jakiś tydzień temu na OLX za 75zł, ale się spóźniłem - znowu czekam na takie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo Mafię trylogie chcę upolować bo podobno bardzo ładnie zrobiona jest ta I i II część ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@needer: o no to super, dzięki za potwierdzenie. Gdybyś chciał sprzedać za jakiś niższy pieniądz niż na OLXie to chętnie wezmę :). Bez pudełka to też trochę słabo potem może być ze sprzedażą tego niestety
  • Odpowiedz