Wpis z mikrobloga

Jesteśmy zakompleksionym narodem. Mentalność pomagacza.
Nie myślimy o sobie tylko na siłę chcemy pomagac innym.
Zacznijmy w końcu stawiać siebie na pierwszym miejscu a pozniej innych.
Nie mamy obowiązku kosztem własnego dobra robić innym dobrze.
Nie musimy martwić się o imigrantów. Oni raczej o naszym dobru nigdy nie pomysleli.
I tyle Wam powiem.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bialorus #psychologia
doges - Jesteśmy zakompleksionym narodem. Mentalność pomagacza.
Nie myślimy o sobie ...

źródło: comment_16370216074qFLImLyuv6SxOYzVvrb8d.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doges: owszem zgadzam się ale współczuć możemy, empatia jest ludzka i potrzebna, oczywiście nie myl tego że odrazu chce ich wpuszczać bo nie niechce i wiem co to by przyniosło, ale jako człowiek im współczuję aktualnej sytuacji, również wiem że nie zbawimy świata i niestety nie możemy się poddać, krew na rękach ma wyłącznie Łukaszenka i mam nadzieję że będzie za to wisiał
  • Odpowiedz
@doges: też warto pomyśleć o analogicznej sytuacji: wpuszczamy imigrantów, a na granicy Niemiec dzieje się to samo od naszej strony, co obecnie na wschodniej. Czy ci sami ludzie z taką samą gorliwością żądaliby od Niemiec wpuszczenia do siebie imigrantów, mówili o ich bestialstwie i narzucali poczucie wstydu? Czy jednak wtedy ich prawo do decydowania o własnym kraju byłoby nagle bardziej oczywiste, niż obecnie nasze?

Generalnie mam wrażenie że wiele z
  • Odpowiedz
warto pomyśleć o analogicznej sytuacji: wpuszczamy imigrantów, a na granicy Niemiec dzieje się to samo od naszej strony, co obecnie na wschodniej. Czy ci sami ludzie z taką samą gorliwością żądaliby od Niemiec wpuszczenia do siebie imigrantów, mówili o ich bestialstwie i narzucali poczucie wstydu? Czy jednak wtedy ich prawo do decydowania o własnym kraju byłoby nagle bardziej oczywiste, niż obecnie nasze?


@Wap30: a kto żąda od nas wpuszczenia imigrantów?
  • Odpowiedz
@doges: hehe że niby Polak Polakowi pomoże? No chyba w snach. Zakopane albo morze - ceny wyższe niż w kurortach zagranicznych, niepłacenie pracownikom w terminie - jeszcze jak, palenie śmieciami - czemu nie, agresja na drodze - no ale to on jedzie jak #!$%@?. Geje - do pieca z tym LPG.
  • Odpowiedz
kolega widzę przespał ostatnie kilka tygodni (a to lekko nie jedyny przykład stwierdzenia tego wprost lub jasnej sugestii)


@Wap30: napisałeś tak, jakby ktoś z zewnątrz od nas żądał wpuszczania. A debile z opozycji nie mają nic w tej sprawie do gadania.
  • Odpowiedz