Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga nie radykałem, ale jeśli aspiruje do poważnego dziennikarza to niech stanie się autorem chociaż jednej myśli. Na wypoku ciśnięta jest beka z Hołowni i jego ultracentryzmu, ale gdy to samo mówi Stanowski to wtedy nazywane jest to zdrowym rozsądkiem

autorem chociaż jednej myśli.


@spinel: ale to jest dziennikarz a nie filozof czy autorytet! Stary, za dużo tvpis gdzie wymagasz od dziennikarzy własnej ideologii i pokazywania jej... no #!$%@? tak nie
@spinel Ty wiesz kim jest dziennikarz? Dziennikarstwo dzieli się na wiele różnych odnog, np. Dziennikarstwo sportowe, informacyjne, sledcze, opiniotwórcze i jeszcze kilka innych. Poza dziennikarzem opiniotworczym zaden w powyższych nie ma na celu wpływać na opinie innych, a opisywać wydarzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piperonsy bawi mnie to na jakiego intelektualistę i freethinkera kreuje się Stanowski w sprawach geopolitycznych i światopoglądowych. A fakty są takie, że niewiele różni się od wujka Staśka. Niby taki rozsądny, ale dziwnym trafem zawsze idzie po najbezpieczniejszej ścieżce.

@spinel: też mnie zaczął wkurzać ale z innych powodów niż polityczne, ale tutaj mówi o dziennikarzach a sam nim jest to chyba ma jakieś prawo.
najlepiej by było, żeby w Polsce mogli pracować tylko dziennikarze którzy przeszli specjalne szkolenia w partii. Może wtedy nie robili wstydu Polsce na cały świat. Jeden wspólny Polski przekaz.


@pozdroxxx666: no niestety wygląda na to, że w Polsce masz albo dziennikarzy przeszkolonych przez naszą partię, albo takich przeszkolonych przez opcją. Jak konflikty dotyczą pierdoł typu aborcja czy lgbt to niech sobie będzie wolna amerykanka. Ale jak sprawa dotyczy naszego bezpieczeństwa to