Wpis z mikrobloga

@goromadska: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@Ned: Mogę Ci wysłać: Tobasco i dwa no-name, które są tak samo albo bardziej ostre. Wyślę Ci ususzone, to będziesz mógł od razu spróbować ostrości. Chcesz? Adres na priv. Odeślesz mi piwko lokalne ciemne :)

Jeżeli chodzi o zakupy to różnie bywa: ostrakuchnia.pl, allegro. Dużo tego. Ale nigdy nie masz gwarancji że będą kiełkować. To loteria, choć niektórzy sprzedawcy dają gówno.

EDIT: w sumie habanero red też Ci mogę dać, ale
@Razr: heh, mam jeszcz 10 nasion Naga Jolokii :) także średnio chętny jestem na taką wymianę. Podobnie jak Ned'owi mogę Ci podesłać za ciemne piwko, ale nasionka - Habanero: brown, yellow, white. Innych na razie nie mam. Brown mogę dać 2, Yellow też 2, a white tak z 4. Z suszonych papryk mogę Ci dać połówkę habanero red (tam będzie dużo nasion). Oragne na razie mam dla siebie za mało.