Wpis z mikrobloga

Załamie się, auto jest w stanie jakim jest, powymieniałem błotniki i zderzak nie wyglądało to źle, po drugiej stronie auta rdzy mało co jest, ale ktoś #!$%@?ł z buta w miejsce najgorzej wyglądające w tym aucie jeśli chodzi o rdze serio i tak to wygląda..
Powiedzcie mi idzie to ogarnąć jakoś po taniości u mechanika?
Sytuacja finansowa nie pozwala mi sprzedać auta ani też jeździć z taką dziurą bo wstyd.

#motoryzacja
#mechanikasamochodowa
#samochody
Bartek5435 - Załamie się, auto jest w stanie jakim jest, powymieniałem błotniki i zde...

źródło: comment_16369991017DYUaUMafbp61XVr8sqCr6.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Bartek5435: pianka montażowa, odciąć, szlif i szpachla - wersji bieda od razu bitex na to, na to #!$%@? chlorokauczuk w podobnym kolorze, nie ma znaczenia czy pędzlem czy wałkiem, to i tak truchło. Tu nie ma do czego kleić, albo zrobisz porządnie albo byle jak byle by przegląd przeszło. Zweryfikuj czy jest sens to trzymać wogóle, jak sie okaże że podłoga albo węzły mocowania są w podobnym stanie to odpuść i
  • Odpowiedz
@Bartek5435: Miałem podobnie w Palio, progi wewnętrzne nie istniały, nie było nawet do czego przyspawać nowych, znalazłem w całym mieście tylko jednego blacharza który chciał się tego podjąć, koszt 1600zł (auto warte może 800zł) za tyle je zresztą sprzedałem, ktoś to kupił nie wnikam po co...
Nie przejdzie ci to normalnie przeglądu ale da się znaleźć takich co za flaszkę podbiją ale nie jest to łatwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@dezerter10 dziękuję za kolejny pomysł, wezmę pod uwagę.
@ponurytraktorzysta właśnie #!$%@? sam się zastanawiam, najchętniej chyba wezmę go do mechanika i oceni stan czy więcej elementów w takim stanie jest, chociaż druga połowa auta w 100x lepszym stanie.. ostatnio trochę włożone było żeby jeździł dlatego w #!$%@? mi żal pozbywać się go za psi pieniądz, zwłaszcza, że szukać drugiego w gazie i automacie byłoby jeszcze ciężej
  • Odpowiedz
@perun79: nie no po prostu dziwne że nie będąc z warszawy mówisz że żaden diagnosta nie powinien tego przepuścić

a ja wychodzę na ulice i co trzeci samochód tak wygląda XD
  • Odpowiedz
@Bartek5435: Też tak kiedyś miałem i przez to zostałem blacharzem. Jeśli to tylko zewnętrzne poszycie progu, to porządny blacharz ogarnie naprawę od A do Z w jeden dzień, max półtora.
  • Odpowiedz