Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tak zasadniczo można robić po #zarzadzanie? Studiuję dwa kierunki, z czego drugim jest właśnie zarządzanie. Drugi wprost jest sprecyzowany na zawód, jednak zastanawia mnie, co w zasadzie mógłbym robić po samym zarządzaniu? Co te studia de facto dają i gdzie można znaleźć jakąś pracę? Produkcja? Korpo? Jak myślicie? Wiem, że to trochę #gownokierunek, ale jednak coś po tym na pewno można robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #praca #pracbaza #studia #studbaza #zarzadzanie #produkcja #korpo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619255af6d062d000ad43853
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: W mojej opinii z zarządzaniem to jest tak, że jak ktoś ma predyspozycje do kierowania i zarządzania to i bez nich sobie poradzi, jednak dzięki nim nabywa się wiedzę o narzędziach, do której samemu dochodzi się dużo dłużej i ma się też pakiet kontaktów na start. Natomiast jak niema się takich predyspozycji to trudno się odnaleźć po tych studiach mając nawet dyplom z wyróżnieniem i ląduje się na kiepskich stanowiskach.