Wpis z mikrobloga

Pomyślcie sobie co by było gdyby teraz nie rządził pis. Nie popieram pisu, ale pis to jedyna alternatywa dla bezpieczeństwa tego państwa.

Musimy ich wspierać całymi siłami teraz we wszystkich ich działaniach. Ja wiem ze aniołami nie są ale jakakolwiek ich teraz krytyka w dowolnym obszarze to działanie na szkodę naszego kraju.
#bialorus #polityka
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak, tak, wszyscy trollujecie.

Co twój błyskotliwy trolling ma na celu?


@Majku_: nie wiem, może zdyskredytowanie ruskich trolli? Bardzo mnie ciieszy że to wpadło na główną i że ludzie jeszcze nie oszaleli do końca. Ale przecież takie wpisy są non stop na #bialorus przemycane
  • Odpowiedz
@PeterGosling: hmm co gorsze zamordowanie gospodarki zniszczenie międzynarodowych relacji z drugiej strony wpuszczenie do kraju emigrantów którzy i tak w takiej biedzie nie zostaną tylko wyemigrują na zachód
  • Odpowiedz
a wykopki się dziwią, czemu pis ma poparcie 40% xD wystarczy chwila dobrej propagandy i voila. A się śmieją z madek, co im rzucili 500+ xDDDDDDDDDD


@cocieboli: CO jest propagandą w działaniach służb na granicy? Działania Sterczewskiego, Stuhra, Ostaszewskiej i całej reszty to propaganda PiS?
  • Odpowiedz
Nie popieram pisu, ale pis to jedyna alternatywa dla bezpieczeństwa tego państwa.

Musimy ich wspierać całymi siłami teraz we wszystkich ich działaniach. Ja wiem ze aniołami nie są ale jakakolwiek ich teraz krytyka w dowolnym obszarze to działanie na szkodę naszego kraju.


@PeterGosling: To jest zwykłe p---------e co tu piszesz. W każdej chwili, w każdym momencie należy władzy patrzeć na ręce. Zwłaszcza w momentach kryzysu.
  • Odpowiedz