Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym SPECJALNYM odcinku „Odysei Ayakowo-wykopowej” #japonkagotuje

Z okazji niedawnego przekroczenia 3 000 subskrybcji na YT, będąc w pełni świadomym, że to w dużej mierze Wasza zasługa, postanowiłem przekonać Ayako do zrobienia odcinka z przepisem na ciasto, które nierozerwalnie kojarzy się z kulturą wykopową.

Ekhm… Panie i Panowie, Mirki i Mirabelki, przed Państwem…


Cóż… Myślę, że tego przepisu nie muszę zbytnio reklamować. Każdy z nas wie przecież czym zajadał się NAJWIĘKSZY (OSTROŻNIE!) z Polaków i jakie to pyszne.

Tym razem to jeszcze nie wszystko… Mianowicie głupio by było przy takiej wspaniałej okazji nie zrobić małego #rozdajo
Zasady wiadomix. Spośród plusujących ten wpis do jutra tj. poniedziałku godz. 18:00 wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma kubek z podobizną wiadomo kogo. (picrel w komentarzu pod)
Ale, ale… to wciąż jeszcze nie wszystko. Drugi kubek otrzymuje osoba, która jako pierwsza napisze w komentarzu pod wpisem, jaki Easter Egg został zawarty w filmie. (wskazówka: nie jest to końcówka filmu - choć mogłoby się tak wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Wysyłka tylko PL)

Zapraszam do oglądania!

https://www.wykop.pl/link/6363623/kremowka-polsko-japonska-japonkagotuje/

#pieczzwykopem #bojowkapiekarska #gotujzwykopem #ciasto #japonia #zainteresowania #ciekawostki #gotowanie #heheszki #rozdajo #2137 #papiez
sommerfeld - Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym SPECJALNYM odcinku „Odysei...

źródło: comment_1636889517xpfzXb6dR725jRPhk3Qi5D.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sommerfeld: ale mi narobiłeś smaka na kremówkę. Po mojej wizycie w Wadowicach nabyłem uzależnienie od kremówek i jak poziom kremówczanu we krwi spadnie to jestem na głodzie.
  • Odpowiedz
Byłem w pracy kiedy przypomniałem sobie, że przecież miałem wylosować zwycięzcę. Czas został trochę przekroczony bo była już godzina 18:40 - myślę natomiast, że nie ma to istotnego wpływu na sam wynik.
W każdym bądź razie wyciągnąłem szybko telefon, odpaliłem mirkolos i cyk zrobiłem screenshota a wynik postanowiłem wrzucić po powrocie do domu.
Także, ekhem... Panie, Panowie zwycięzcą zostaje Pan @powsinogaszszlaja
sommerfeld - Byłem w pracy kiedy przypomniałem sobie, że przecież miałem wylosować zw...

źródło: comment_16370141856KZZSa54zyEO4a1scEBt6N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz